KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ ARTIK SİZE DAHA YAKIN

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, açılacak ücretsiz kurslar için online ön kayıt formu ve mobil uygulaması ile daha fazla gence ulaşmak istiyor.

KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ ARTIK SİZE DAHA YAKIN

banner390

Karaman’da yaşayan gençlerin topluma kazandırılması, kötü alışkanlıklardan korunması, kültür sanat ve spor faaliyetlerine yönlendirilmesi amacıyla hizmet veren Karaman Gençlik Merkezi’nde online kurs ön kayıt formu hizmete girdi. İnternet üzerinden doldurulacak form ayrıca Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından geliştirilen mobil uygulamaya da eklenerek kurslara kayıtların daha rahat bir şekilde yapılması sağlanacak.

Konu hakkında açıklamada bulunan Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Yeni Gençlik Merkezimiz ile Karaman’da yaşayan gençlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Faaliyetlerimizi ve çalışmalarımızı daha geniş kitlelere duyurmak için çalışmalarımızı teknoloji ile destekliyoruz. Gençlik Merkezi bünyesinde açılacak kurslarımızın duyurulması ve kurslarımıza ön kayıtların daha rahat bir şekilde yapılabilmesi için Mobil Uygulama ve internet üzerinden yapılacak olan online form uygulamalarını hizmete sunduk. Bu sayede daha fazla gencimize ulaşarak, gençliğin enerjisi ile daha güçlü bir Türkiye için çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Mobil Uygulama için; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi16907213232&hl=tr

Online Form İçin;

https://docs.google.com/forms/d/1G4si9esUDbJtiBtIu8BOmIh41p738auxhQ_8_hPVp0s/viewform?usp=send_form

 


Kaynak: Karamangundem Haber Merkezi
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.