Karaman Ulaşımında Yeni Atılım

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Feridun Bilgin ve Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yeni çevre yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

Karaman Ulaşımında Yeni Atılım

banner390

20 Eylül 2014 tarihinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ında katıldığı törenle temeli atılan ve Karaman için en önemli projelerden olan yeni çevre yolu yapımı çalışmaları aralıksız sürüyor.

Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Feridun Bilgin, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan AK Parti il Başkanı Kerim Dereli ve beraberlerindeki heyet, çalışmaların devam ettiği güzergah üzerinde çeşitli incelemelerde bulundu. Yeni çevre yolu tamamlandığında Karaman modern bir ulaşım imkanına kavuşacağını söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, “Çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 11 kilometre uzunluğunda olan yeni çevre yolu, üzerindeki viyadükleri ve akıllı kavşakları ile son derece modern bir yol olacak” dedi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BARIŞ UYSAL - 2 yıl önce
karaman modern bir ulaşım imkanına kavuşacağını söyleyen belediye başkanı ertuğrul çalışkan ve il trafik komisyonu önce şehir içi trafiğine ve akilli kavşak diye vatandaşa sunduklari 30 mt lik yoldaki atatürk bulvarina çözüm bulamiyacak kadar aciz mi ?yayaya ve araca ayni anda yeşil yanarken 5saniyelik sürede 50 mt yi maratoncu gibi vatandaşi koştururken yaya geçidinin ortasinda araçlarla burun buruna vatandaşi madur eden bir sistem olamaz.bu durum anca karaman da olur.inanmayan gelir atatürk bulvarina kontrol edebilir.yaya nasil madur trf. nasil...........
Avatar
klavye - 2 yıl önce
önce şehir içi trafiği ve park sorununu bir düzene koyun yada yeni ve geniş şehir içi caddeler oluşturun ondan sonra çevre yoluyla halkın gözünü boyayın, el insafff...