Karaman’a 3. Makro

Yeni mağazalar açarak kaliteli hizmet anlayışını daha fazla müşterisine ulaştırmayı amaçlayan Makro, Karaman’daki 3. mağazasını, 12 Aralık Cuma 2014 tarihinde, Şimşek Prestij Konakları’nda açacak. Makro’nun Karaman’daki 3. mağazası, 25 personel ve 4 kasa ile hizmet verecek.

Karaman’a 3. Makro

banner390
En sağlıklı ve doğru ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı amaç edinen Makro, Anadolu’daki büyümesine hızla devam ediyor. “Bu Ülkenin Marketi” sloganıyla büyüyen Makro’nun yeni mağazası, 12 Aralık Cuma günü, Karaman’da bulunan Şimşek Prestij Konakları’nda, Makro müşterilerine hizmet vermeye başlayacak.

Kazım Karabekir Mahallesi, Şehit Nihat Akman Caddesi, No:20, Merkez-Karaman adresinde açılacak olan Makro mağazası, unlu mamuller, şarküteri ve taze sebze-meyve reyonlarının yanı sıra, temel gıda, temizlik ürünleri ve gıda-dışı reyonlarıyla, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyor.Bin metrekare müşteri satış alanında, 25 personel ve 4 kasa ile hizmet verecek olan mağaza, yöre halkının istihdamına da destek sağlayacak.

Karaman’da açılacak olan yeni mağaza, Makro’nun birbirinden özel kampanya, promosyon ve fiyat uygulamalarını, kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek bölge halkına ulaştırmaya devam edecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bilal Küçük - 2 yıl önce
2. nerede
Admin; Kazımkarabekir İlçesinde..
Avatar
isimsiz - 2 yıl önce
12 aralık cuma gününe denk geliyor ama perşembe mi cuma mı acılıs