Karaman'da Coşkulu Gece

1. Gurbetten Sılaya Gecesi coşkulu geçti

Karaman'da Coşkulu Gece

banner390
1. Gurbetten Sılaya Geceleri olarak adlandırılan konsere Fahrettin Karaardıç, Ramazan Çelik, Konyalı Şerife ve Hüseyin Kağıt katıldı.
Konsere ilk önce Konyalı Şerife çıktı. Beğenilen hareketli ve slov parçalarının ardından Fahrettin Karaardıç en güzel şarkılarını Karaman halkıyla birlikte söyledi. Fahrettin Karaardıç'ın akabinde Ramazan Çelik sevenleriyle buluştu. Ramazan Çelik ise sempatik hareketleriyle Karamanlıların gönüllerini fethetti.

En son olarak sanatçı Hüseyin Kağıt'ın sahneye çıkma esnasında stad da büyük bir izdiham yaşandı. Kağıt izdiham arasından geçerek sahneye geldi ve şarkılarını söylemeye başladı.

Şarkılar söylenirken geceye gölge düşürmek isteyen bazı kendini bilmez kişiler ise yumruklarını konuşturdu. Organizasyon yetkilileri ve özel güvenlikçiler kendilerini kaybeden bu bir kaç kişiyi çok fazla uyarmasına rağmen şahıslar kavga çıkarttılar. Hüseyin Kağıt ise final şarkılarını söylemeden olaylar nedeniyle sahneyi terk etti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Salih Yıldız - 3 yıl önce
o kadar güzel sanatçılar karaman'a geliyor ama bizim insanımız maalesef misafirperverliğini gösteremedi. programı organize eden arkadaşlara teşekkürler. bi de sunucu muhteşemdi.
Avatar
Ayşe Engin - 3 yıl önce
ya biz oturduğumuz yerden göremedik sahneyi. radyo dinler gibi olduk. yine de yarıda kesilmiş olsada konser enfesti. evet heleki sunucu hem yakışıklı hem de çok güzel şiirler okudu, bizleri coşturdu. kim olduğunu bilen var mı? karamanlıymış da... :)
Avatar
Rıdvan Eker - 3 yıl önce
sunan adam benim arkadaşım olur. ümit özyurt gardaşım belediyede çalışıyor. konser çok güzeldi. emeği geçenlere sağol diyorum. saygılar karaman hayırlı günler
Avatar
buse nur - 3 yıl önce
ben sırf hüseyin kağıt için gittim ama kavga yüzünden gitmek zorun da kaldı ne yazık ki