Karaman’da Parklar Elden Geçiyor

Karaman Belediyesi, yeni park yapım çalışmalarına devam ederken mevcut parklarda da bakım, onarım ve yenileme çalışması yapıyor.

 Karaman’da Parklar Elden Geçiyor

Karaman Belediyesi Park-Bahçe Müdürlüğü ekipleri revize edilmesi gereken tüm parkları elden geçiriyor. İnsan Hakları Parkı’nda yürütülen çalışmalarda parkın beton alanları sökülerek kilitli taş ile kaplandı. Kent mobilyası, kamelyası ve çimi yenilenen parkta ayrıcaspor aletleri veçocuk oyun grubunun bakımları yapıldı.

KaramanHer şeyin En İyisine Layık

Belediye olarak yeşil alan çalışmalarına büyük önem verdiklerinin altını çizen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Göreve geldiğimiz süre içerinde park ve yeşil alan konusunda ilimizde güzel projeler gerçekleştirdik.Kentimize yeni parklar kazandırmanın yanı sıra eski parklarımızı da yenilemek suretiyle elden geçiriyoruz. Karaman her şeyin en iyisine layık. Amacımız daha modern ve daha yeşil içinde bir Karaman oluşturabilmek. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
önemli değil farketmez - 1 yıl önce
Bi zahmet sayin başkan doğukişladada insanlar oturuyor gevher hatun mah 1984 sok arka çocuk parkina da bi el atin mahalle muhtarimiza gerekli şikayet ve dilekler günlük iletiliyor ama bi sonuç çikmiyor parkimiz bakim istiyor yeşil çim istiyor sizden önceki baskan vr muhtarimiz yaptiramadi ama sizide geçip sizden sonrakini bekliyecez gerek yok bakimli parklari söküp yapmsniza boş vakit geçirmeyin