KARAMANLI TİYATRO OYUNCUSU KERTENKELE DİZİSİNDE

Karamanlı tiyatro oyuncusu, hemşerimiz Erkan Tura Atv’de yayınlanan Kertenkele dizisinde Şenbak isimli karakterle rol almaya başladı. Dizideki performansı ile izleyicinin beğenisini kazanan oyuncu Karaman’ı gururlandırdı.

KARAMANLI TİYATRO OYUNCUSU KERTENKELE DİZİSİNDE

KARAMANLI TİYATRO OYUNCUSU KERTENKELE DİZİSİNDE
İlgili Galeriye Git
Tiyatroya 2002 yılında rahmetli usta oyuncu Tevfik Gelenbe’nin yanında başlayan Erkan Tura daha sonra Sadri Alışık Tiyatrosu, BKM, Zorlu Çocuk Tiyatrosu gibi birçok tiyatroda çeşitli roller aldı. Tiyatro, Sinema, reklam ve televizyon mecralarında çalışmalarını sürdürüyor.  Daha önce En Son Babalar Duyar , SüperTürk gibi dizi ve filmlerde rol alan hemşerimiz aynı zamanda Kurumsalhane isimli kurumsal firmalara sanatsal içerik danışmanlığı, eğitimler ve seminer danışmanlığı verdiği bir firmada yöneticilik yapmaktadır.Turkcell, Ülker, İngbank gibi köklü firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Bir Karaman sevdalısı olan hemşerimiz her tatilinde mutlaka memleketi Karaman’a gelmekte, ailesi ve dostları ile vakit geçirmektedir.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
durmuş ataş - 2 yıl önce
olay budur.. başarmak başarılı olmak çalışmaktan geçer.. erkan tura gibi içimizden biri olarak seyrettiğimiz örnekler gençlerimize özgüven vermekte...verilen emeklerin karşılığının her zaman olacağını öğretmektedir... imkansız diye birşey yoktur, harika şeylere ulaşmak için sadece harekete geçmeniz yetmez,aynı zamanda hayal etmelisiniz.sadece planlamanız yetmez;aynı zamanda inanmalısınız''
Avatar
yadigar bekçi - 2 yıl önce
yok kanka gülnur bekçi