KARYURTDER'den Coşkulu Sünnet Şöleni

KARYURTDER'den Coşkulu Sünnet Şöleni

KARYURTDER'den Coşkulu Sünnet Şöleni

banner390
KARYURTDER'den Coşkulu Sünnet Şöleni
İlgili Galeriye Git
KARYURTDER'in Vali Hakkı Teke Ormanı Devlet Konuk Evinde organize ettiği Sünnet Şölenine Karaman Valisi Murat Koca, hanfendi Vildan Koca, Vali Yardımcısı Sedat Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Servet Türegün, Dernek üyeleri, aileler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Şenlikle ilgili olarak açıklama yapana Ali İmran Aksu;'' Derneğimizin Faal üyelerinden Nöroloji Uzmanımız Dr. Ahmet ÖZŞİMŞEK Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızı ve imkanı olmayan ailelerin çocuklarını sünnet etmiştir. Fahri Annemiz Sayın Hanımefendi Vildan Koca'nın desteğiyle, KARYURTDER olarak çocuklarımıza ve ailelerine unutulmaz bir ''ANI'' olarak, Vali Hakkı Teke Ormanı Devlet Konuk Evinde organize ettiğimiz düğün merasimimizde aramızda bulunan Sn. Valimiz, protokol üyelerimiz ve gönül dostlarımıza '' Büyük YURT Ailesi '' KARYURTDER olarak teşekkür ederiz,''dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nuray - 2 yıl önce
dr ahmet özşimşek in yapmış olduğu bu anlamlı faaliyeti gönülden kutluyoruz
Avatar
Ebru - 2 yıl önce
dr. ahmet özşimşek e böyle bir organizasyonu gerçekleştirerek örnek olduğu için kendisini kutluyoruz.
Avatar
selin - 2 yıl önce
Nöroloji Uzmanı Dr Ahmet Özşimşek'i can-ı gönülden tebrik ederim o küçücük çocukları bir günlük de olsa çok mutlu ettiğine şahit olduk bütün sevgi evlerindeki çocukların da keşke Ahmet Abisi olsa
Avatar
meral özen - 2 yıl önce
nöroloji uzmanı ahmet özşimşek her cocuk özeldir düsturu ile yola cıktıgı ve extra cabaları ile finans oluşturup sünnet olmamış cocukları tek tek aileler nasıl eevlatlarını özenerek sünnet ettiriyorlarsa o şekilde hatta daha fazla özveri örnegi sergileyerek sünnet şölenini yapması sünnet olan eren kadar aynı evde yaşayan diger kardeşlerinin de palyaco eşliginde masum tertemiz eglenmeleri bizleri son derece duygulandırdı. keşke her cocugun yada her sevgi evlerinin her kimsesizin sosyal olgunluga erişmiş bunları görev addeden doktor ahmet özşimşek gibi bir abileri olsaydı.....
Avatar
özen - 2 yıl önce
Dr.Ahmet ÖZŞİMŞEK in bu örnek davranışı için kutluyorum.
Avatar
dr.ahmet gören - 2 yıl önce
dr.ahmet özşimşek e bu örnek davranışından ve böyle organizasyonlara vesile olmasından dolayı teşekkür eder,bu organizasyonda bulunmama sebeb olduğu için özellikle teşekkür ederim.
Avatar
SELENAY - 2 yıl önce
dr ahmet özşimşek i kuluyoruz..
Avatar
AYŞE - 2 yıl önce
dr ahmet özşimşek i yürekten kutlariz