Kasiad'tan Şehit Ailelerine İftar

Karaman Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), üyelerine, şehit ailelerine, gazilere ve yakınlarına iftar verdi.

Kasiad'tan Şehit Ailelerine İftar

Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu bahçesinde verilen iftar sonrası bir konuşma yapan KASİAD Başkanı Ahmet Kılınç, Şehit ve gazi aileleri için iftar yemeği düzenlemenin manevi hazını yaşadıklarına dikkatleri çekerek Ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna seve seve canını feda etmiş veya gazi olmuş değerli yiğitlerimizin anne baba, eş ve yakınları ile bu iftar yemeğinde bir araya gelerek biraz olsun sizlerin acılarını paylaşmak, şehitlerimizi rahmetle yad etmek bizlerin size ve şehitlerimize olan borcumuzdur.

Sizler mübarek insanlarsınız. Evlat acısı, eş acısı, baba acısı kısacası en yakın acı sizlerin yüreğini ateş gibi kavurmaktadır. Bunları biliyoruz ve bizlerde sizin bu acılarınızı yüreğimizde hissediyoruz" dedi. 

Karaman Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Bayat da yaptığı konuşmada KASİAD Başkanı Ahmet Kılınç’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek güzel bir iftar programında birlikte olmanın, dertleşmenin ve sohbet etmenin acılarını hafiflettiğini söyledi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.