KASIM AYDOĞDU GENÇ FM'İN KONUĞU OLACAK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu göreve başladığı zamandan beri çalışmalarını Genç Fm'de canlı yayında değerlendirecek

 KASIM AYDOĞDU GENÇ FM'İN KONUĞU OLACAK

banner390
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu Genç Fm’de canlı yayına konuk oluyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu Cuma günü saat 20:30’da Genç Fm’de her hafta yayınlanan yapımcılığını ve sunuculuğunu Ferhat Koç’un yaptığı Karaman’ın önemli konu ve konuklarını canlı yayında dinleyicilerle buluşturacağı “HAFTANIN NABZI” programına konuk oluyor.


Göreve başladığı günden itibaren yapılan faaliyetlerin bir değerlendirmesi ve Karaman GSM. hakkında yapılan haberlerle ilgili açıklamaların yapılacağı programa tüm dinleyicilerde mesaj yoluyla katılım sağlayabilecek. 
93,3 frekansından yayın veren Genç Fm aynı zamanda internetten de takip edilebilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ekrem dağlı - 5 yıl önce
sayın yetkililer haber yaparken biraz daha dikkat edin insanların şerefleriyle oynamayın kasım aydoğduyu karaman tanır biraz araştırırsanız sizde tanırsınız adam göreve başlayalı beri dev z daha araştırın öyle haber yapın kasım hocayı karaman bilir ve sever
Avatar
ÇETİN ÇELİK - 5 yıl önce
göreve geldi̇ği̇nden bu yana sayin kasım aydoğdu bütün samimiyeti ve iş disiplini ile örnek bir il müdürüdür kimse gelişi güzel haber yapmasın önce gelsin sorsun, sayın müdürümüzün yanındayızz.