KEMAL KAYNAŞ STADYUMU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kemal Kaynaş Stadyumunun yeni hali göz kamaştırıyor.

KEMAL KAYNAŞ STADYUMU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

banner390
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 1994 yılında faaliyete geçen, çim yüzeyli, tartan atletizm pistli Kemal Kaynaş Stadyumunun bakım-onarım çalışmalarına 20.10.2014 tarihinden itibaren başlanmıştı.

Bakım onarım çalışmaları aralıksız devam eden Kemal Kaynaş Stadyumunda yeni çimlerin serilmesi ve ışıklandırma direklerinin yerleştirilmesiyle birlikte ortaya çıkan görüntü adeta göz kamaştırıyor. Çalışmalarına hızla devam edilen stadyumda, ihalesini alan firma tarafından 15 Temmuz 2015 tarihine kadar çalışmaları tamamlanarak teslim edecek.

Çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğini belirten Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Kemal Kaynaş Stadyumunda devam eden tadilat çalışmalarının ardından yıllardır Karaman halkına hizmet veren Kemal Kaynaş Stadyumu daha kullanışlı ve daha modern hale gelerek hizmet vermeye devam edecek. Yeni yüzüyle Karaman sporuna tekrar hizmet vermeye başlayacak Kemal Kaynaş Stadyumunda birçok başarıya imza atılacak” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.