KTSO Başkanı Mustafa Toktay'dan Anı Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.ş.'ye Tebrik

KTSO Başkanı Mustafa Toktay'dan Anı Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.ş.'ye Tebrik

 KTSO Başkanı Mustafa Toktay'dan Anı Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.ş.'ye Tebrik

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Mustafa Toktay  yaptığı açıklamada; “AllWorld Network ile TOBB’un öncülüğünde ve TEPAV’ın desteğiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerine küresel ölçekte dikkat çekmek için yürütülen “Türkiye 100 Projesi” araştırma sonucuna göre Anı Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş. 'nin  en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girerek 89. sırada  olduğunu büyük bir mutlulukla öğrenmiş bulunmaktayım.

Karamanlı sanayicilerimizin Türkiye genelinde üst sıralara yükselişi bizleri gururlandırmıştır. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarınızı tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almanızı ve başarılarınızın devamını temenni ederim.”dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yalçın ERALP - 1 yıl önce
tepav desteğinde sonuçlandırılan türkiyenin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında anı bisküvi yok karamandan sadece saray bisküvi var oda 100.sırada inanmayan için link veriyorum : http://www.tepav.org.tr/upload/files/haber/1383129511-7.turkiye_100_sirketleri.pdf bu verdiğim link'in üzerini tıklayın anı bisküviyi arayın bakın bulabilirseniz tebrik edeceğim sizi, yalan ile büyük olunmaz çıkıverdi işte foyanız anıcı abiler kardeşler, dikkatli sallayın bir zahmet millet yutmuyor bunları.
ADMİN: Yalçın ERALP Bey; ekli link çalışmıyor zira geçen senenin listesi olabilir. güncel listede bu dediğiniz içerik yok maalesef
Ayrıntılar bu linkte mevcut:
http://www.tepav.org.tr/upload/files/haber/1439294048-4.2014_Turkiye_100_Listesi.xls
Avatar
Muhammed Sami ÖZKAN - 1 yıl önce
mustafa toktay başkan milletin kafasını karıştırmaya uğraşma akrabaların ilk 100'e girememiş gördük listeyi,konya şeker varken sizin anının esamesi okunamaz bile,anadolunun aslanı konya şeker bu böyle bilinsin.