KTSO Başkanı Mustafa Toktay'dan Tebrik

KTSO Başkanı Mustafa Toktay'dan CHS ambalaj yalıtım yapı san. Tic. Ltd. Şti.'ne tebrik

KTSO Başkanı Mustafa Toktay'dan Tebrik

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Mustafa TOKTAY  yaptığı açıklamada;

“AllWorld Network ile TOBB’un öncülüğünde ve TEPAV’ın desteğiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerine küresel ölçekte dikkat çekmek için yürütülen “Türkiye 100 Projesi” araştırma sonucuna göre CHS Ambalaj Yalıtım Yapı San. Tic. Ltd. Şti.'nin  en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girmiş olduğunu büyük bir mutlulukla öğrenmiş bulunmaktayım.

Karamanlı sanayicilerimizin Türkiye genelinde üst sıralara yükselişi bizleri gururlandırmıştır. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarınızı tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almanızı ve başarılarınızın devamını temenni ederim.”dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
recep tuzlu - 1 yıl önce
anı plasttan haberleriniz yok heralde
Avatar
eyup - 1 yıl önce @recep tuzlu
anı neresi
Avatar
mujella - 1 yıl önce
Anı plastik , anı bisküvi bünyesinde üretimin ara bir faaliyettir. Chs ambalajin ise ana faaliyetidir.
Avatar
başkan - 1 yıl önce @recep tuzlu
recep kardeş niye haberleri olsun ki adamlar 100 firma arasına girmiş,neden karın darlığı yapıyorsunuz,karamanlı sanayicilerimizle övünmeniz gerekirken.
Avatar
Eyup - 1 yıl önce
Arkadaşlar başarı Karamanımızın başarısı ,CHS Group Karamanımızın firması ve Memleketimizin insanlarını istihtam ediyor.Karın darlığı yapıp rakip firmalarla kıyaslamamak lazım ki Chs kurumsal bir firma olduğu için böyle yorumlara sadece güler Teşekürler Chs Patronları,yöneticileri ve tüm personelleri.Başarı çünki bir ekip işidir.