Maçın Geliri Ermenek’teki Madenci Ailelerine Bağışlanacak!

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Torku Konyaspor Basketbol Kulübü Başkanı Hakan Faydasıçok, pazar günü Konya'da oynanacak Rönesans TED Ankara Kolejliler maçından elde edilecek gelirin Ermenek'teki facianın ardından zor günler geçiren işçilerin ailelerine bağışlama kararı aldıklarını söyledi.

Maçın Geliri Ermenek’teki Madenci Ailelerine Bağışlanacak!

banner390

Faydasıçok, yaptığı açıklamada, Karaman'ın Ermenek ilçesinde 17 gün önce çok üzücü bir kaza yaşadıklarını ifade etti. Herkesi derinden etkileyen bu olay sonrasında oradaki vatandaşların yaralarının sarmanın zor olduğunu bildiklerini belirten Faydasıçok, şöyle devam etti: "Kulüp olarak yönetimimiz ile yaptığımız toplantıda pazar günü Konya'da oynayacağımız Rönesans TED Ankara Kolejliler maçından elde edilecek geliri Ermenek'te yaşanan facianın ardından zor günler geçiren işçilerimizin ailelerine bağışlama kararı aldık. Çorbada tuzumuz olsun istedik. Ermenek'teki vatandaşlarımıza destek olmak isteyen taraftarlarımızı pazar günü Selçuklu Spor Salonu'na bekliyoruz."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Özgül Duran - 2 yıl önce
Bir Ermenekli olarak hemşerilerim adına çok teşekkür ederiz. Aynı duyarlılığı Torku Konyaspor Futbol Takımı' ndan vb. Kurum ve kuruluşlar dan bekleriz. Saygılarımla