Memursen İl Yönetimi Ziyaretlerde Bulundu

Karaman Memur Sen İl Yönetimi bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu

Memursen İl Yönetimi Ziyaretlerde Bulundu

banner390
Ziyarette Memur Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir Tarım Müdürü Mehmet Öztiryaki’ye, Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu’ya ve Şube Müdürü Osman SEZER’e görevlerinde başarılar diledi, hayırlı hizmetler beklediklerini dile getirdi.
 

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet ÖZTİRYAKİ: Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlimizde Tarımın ve hayvancılığın geliştirilmesi ve çiftçilerimizin tarım ve hayvancılıktan elde edecekleri gelirin artırılması için çalışacağız.” Dedi.
 

Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU:   Ziyaretten çok memnun olduğunu, “Ziraat odası olarak çiftçilerimizle daha yakın çalışma içinde olacağız, memleketimize hizmet etmeye çalışacağız, düsturumuz hizmet’tir”dedi.

Hayvan Sağlığı  Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Osman SEZER: Ziyaretten ziyadesiyle memnun olduğunu söyledi. “Karaman Hayvancılığının gelişmesi için çaba içinde olacağız. Karamanımıza daha fazla hizmet vermenin gururunu yaşayacağız.”dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fitneci - 5 yıl önce
patronunu bayramında konuşturup alkışlayan ve dahi toplu muhabbet masasında müzakerecilik destanı yazan apapak örgüt...muhabbet bittiğinde grevlerle meydanları dolduracağı o büyük günleri bekliyoruz...grev gözcüsü de hazır nasıl olsa...
Avatar
muallim - 5 yıl önce @fitneci
hakikaten ismin gibi fitnecisin.allahım bizi hazımsızlardan ve fitnecilerden kurtarsın.memursen deki birlik ve beraberliği kıskananlar çatlasın...başkanım iyiyoldasın çalışmaya devam..