Milletvekili Şeker Teşekkür Ziyaretlerinde Bulundu

25.Dönem Karaman Milletvekili Dr.Recep Şeker meclisteki yemin töreninin ardından Karamanlılara teşekkür ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Şeker Teşekkür Ziyaretlerinde Bulundu

banner390
Milletvekili Şeker Teşekkür Ziyaretlerinde Bulundu
İlgili Galeriye Git
 AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki yemin töreni sonrasında Karaman’a gelerek halk ve esnaf ile buluştu. Teşekkür ziyaretlerinde bulunan Şeker, iftar programlarına katıldı.

Şeker, Karaman’da vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya gelerek  onların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. 7 Haziran seçimlerinde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Esnaf ve vatandaşlar Milletvekili Şeker’e 25. Dönem TBMM çalışmalarında başarı temennisinde bulundu. 

Şeker, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada; “Karaman halkımıza 7 Haziran seçimlerinde Partimize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Karaman halkımızın güvenine layık olmaya Ülkemiz için Karaman için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz,  İnşallah hizmetlerimiz ve yatırımlarımız hız kesmeden devam edecektir.” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ss - 1 yıl önce
hiç alakası olmayan kişiler arkasında önünde gezip duruyor vekilimizin umarım bu çıkarcı menfaatci taklacıları etrafından temizler.