Morcalı Köyünde 23 Nisan Etkinlikleri Düzenlendi

TBMM’nin açıldığı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Merkeze bağlı Morcalı Köyü İlköğretim okulunun düzenlediği etkinlik ile kutlandı.

Morcalı Köyünde 23 Nisan Etkinlikleri Düzenlendi

Etkinliğe Milletvekili Adayı Mustafa Cem Kağnıcı, İl Bilişim Sorumlusu Şevket Varol, Gençlik Kolları İl Başkanı Yusuf Baştuğ ve Gençlik Kolları üyeleriyle  birlikte Morcalı Köyüde taşımalı olarak eğitim gören çocukların bu güzel günlerinde heyecanları paylaşıldı. Program öğrencilerin yapmış oldukları gösteriler ve sonrasın da pilav ikramı ile sona erdi. Emeği geçen köy muhtarına, öğretmenlerine ve geleceğimiz olan öğrencilere teşekkür ediyoruz.

Milletvekili Adayı  Mustafa Cem Kağnıcı; “ Biz buraya çocuklarımızın bu güzel günlerinde yanlarında olmak ve heyecanlarını paylaşmak için geldik, 23 Nisan Ulusal egemenliğin millete verildiği hepimiz için önemli bir gün ve bayram. Çocuklarımız çok güzel hazırlıklar yapmışlar bizleri gururlandırdılar ve gelecek için umutlandırdılar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.