Muhtarlara Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Karaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, ilimiz mahalle muhtarlarına yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı

Muhtarlara Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

banner390
İlimiz muhtarlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün hizmet alanlarından, koruyucu aile, evlat edinme, engellilere yönelik evde bakım hizmetleri, korumaya muhtaç çocuklara yönelik hizmetler, şehit aileleri ve muharip gazilere yönelik hizmetler ile ilgili sosyal hizmet uzmanlarınca bilgi verildi.

Konu ile ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Erkan konuşmasında,, “Resmi kurumların halk içinde, devletin önemli bir temsilcisi olarak gördüğüm muhtarlarımız, bizim hizmetlerimizin halka ulaşımında ve duyurulmasında oldukça önemlidir. Halkla iç içe, onların dertlerini dinleyen devletimizin halka ulaşmış kollarısınız. Halkımıza daha sağlıklı ulaşmak için şimdi hep beraber buradayız. Burada görevli arkadaşlarım sizlere yaptıkları hizmetlerle ilgili bilgi verecektir. Katılımlarınızdan dolayı sizleri şükranla selamlıyorum”dedi.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.