OKTAY YILMAZ'IN 1 MAYIS MESAJI

Karaman Baro başkanı Av. Oktay Yılmaz, 1 Mayıs Emek ve dayanışma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yılmaz mesajında, ''1 Mayıs vesilesi ile herkesi alın terinin değerini ve emekçinin sorunlarını anlamaya davet ediyorum'' dedi.

OKTAY YILMAZ'IN 1 MAYIS MESAJI

banner390
Çalışanların haklarının adalet çizgisinde tutulması gerektiğinin altını çizen baro başkanı Oktay yılmaz, ''Gerek şehrimizde gerekse yurt genelinde yaşanan facialardan gereken dersi alarak, işçi vatandaşlarımızın haklarının işe başlarken kendilerine verilmesi gereklidir'' açıklamasında bulundu.
1 Mayıs'ın çatışmalardan uzak bir bayram havasında kutlanması gerektiğini söyleyen Yılmaz, ''Emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden milyonlarca çalışanımızın gururla idrak ettikleri anlamlı bir günün içindeyiz. Helal kazancını elde etmenin arayışında olan ve emeğinden başka herhangi bir gücü olmayan kardeşlerimizin, millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır.
Vatanımızın her köşesinde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini gideren; dayanışmanın ve birlikte çalışmanın güzelliklerini sergileyen emekçilerimizin, sosyal ve ekonomik hayatta büyük payları vardır.
Bu vesileyle özelleştirme, işten çıkartma, taşeronlarştırma ve örgütsüzleştirmeden kaçınılan bir sene geçirmeleri dileklerimle tüm çalışanlarımızın, emeğin bayramını kutlarım'' dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.