OSB'nin Yeni Başkanı Ertuğrul Çalışkan Oldu

Karaman Organize Sanayi Bölgesi olağan genel kurul toplantısında yapılan seçimde başkanlığa, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan seçildi

OSB'nin Yeni Başkanı Ertuğrul Çalışkan Oldu

banner390
Karaman Organize Sanayi Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen toplantıya, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firma sahipleri ve temsilcileri katıldı. Yapılan seçimler sonucunda Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Başkanlığına Vali Murat Koca, Yönetim Kurulu Başkanlığına Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcılığına KARSİAD Başkanı Kemal Boynukalın, üyeliklere ise; Erol Şimşek, İsmail Tayyar ve Süreyya Peker getirildi.

Tüm üyelerin oylarıyla göreve seçilen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, aldığı bu sorumluluğu lâyıkıyla yerine getirmeye çalışacağını belirterek: “Aldığımız bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağımıza söz veriyorum. Organize Sanayi, Karamanımızın can damarı. Ülke ekonomisine büyük katkısı olan, sayesinde binlerce ailenin geçimini sağladığı bir rızk kapısı. Burayı Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren siz değerli iş adamlarımızla birlikte yönetip, sanayimizin daha hızlı gelişmesine yönelik atılacak adımlara hep birlikte karar vereceğiz” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.