Özen'den gazetemize başsağlığı ziyareti

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Gökhan Özen gazetemizi ziyaret ederek bir dizi açıklamalarda bulundu.

 Özen'den gazetemize başsağlığı ziyareti

banner390

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Gökhan Özen gazetemizi ziyaret ederek, Hakkari’de teröristler tarafından haince şehit edilen 3 askerimiz ve Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinin bulunduğu otobüsün trafik kazası geçirmesi sonucu ile hayatını kaybeden 8 öğrenci için büyük üzüntü duyduğunu belirterek, "Hakkari’de teröristler tarafından haince şehit edilen 3 askerimize Allahtan rahmet , yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Yapılanların hesabı elbet sorulacaktır . Askerlerimizin kanı yerde kalmayacaktır. Milletimizin başı sağolsun. Önümüzdeki günlerde de şehitlerimiz için bir yürüyüş yapmayı planlıyoruz." dedi.

Özen Üniversite öğrencilerinin geçirdiği kaza hakkında yaptığı açıklamada da; "Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinin bulunduğu otobüsün trafik kazası geçirmesi sonucu ile kaybettiğimiz 8 öğrenci kardeşimize Allahtan rahmet diliyor , acılı ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağolsun." dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.