Özgürlüklerin önündeki engellerin kalkmasına destek!

Eğitim Bir Sen'den İl Müdürü Aydoğdu'ya ziyaret

Özgürlüklerin önündeki engellerin kalkmasına destek!

banner390
 Karaman Eğitim Bir Sen Şube Yönetimi  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürünü makamında ziyaret etti.
Ziyarette Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir gerek gençlik merkezinde gerekse diğer birimlerde sağlıklı nesillerin yetişmesi ve spor adına Karaman’da güzel hizmetler yapıldığını, bunu takdirle karşıladıklarını ve daha güzel işler yapılması noktasında üzerlerine düşen her konuda kendilerine yardımcı olmaya hazır olduklarını, Memur Sen olarak başlattıkları özgürlük için on milyon imza kampanyasının 8 Şubat’a kadar devam ettiğini, Aktekke meydanında standlarının (www.ozgurlukicin10milyonimza.com) olduğunu bu konuda da kendilerinden ve Karaman halkından destek beklediklerini dile getirdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu’da ziyaretten memnun olduğunu,  özgürlüklerin önündeki engellerin kalkması için her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdikten sonra,  tatil süresince ilköğretim ve ortaöğretimdeki başarılı öğrencileri ödüllendirmek ve onları spor yapmaya teşvik etmek için yarıyıl tatilinde “takdirini al havuza gel” kampanyası yaptıklarını, göreve geldiklerinden bu yana Karaman’da sporun ivme kazandığını, bireysel ve takım sporlarında başarıların arttığını, sivil toplum örgütleri ve milli eğitim camiasıyla yakın diyalog ve işbirliği içerisinde bulunduklarını, mesela gençlik merkezinin Karaman gençlerinin bir durağı haline geldiğini, açılan kurslarla birlikte üye sayısının 3000’e ulaştığını belirtti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
özgürlük adına dayatma - 4 yıl önce
bu resimde özgürlükten yararlanacak olanlar nerede. yoksa kadınlar kendi haklarını koruyamayacak durumdalarmı. veya hakimiyetten taviz vermeyip kadınları biçimlendirmeyemi çalışıyorsunuz.
Avatar
özgürlük - 4 yıl önce
o onu ziyaret etti bu bunu ziyaret etti.. haber mi bu
Avatar
Fahrettin KAYA - 4 yıl önce @özgürlük
sen daha iyi bir haber olursan onu da yayınlarlar heralde, mesela bir köpeği ısırabilirsin....