Özler ve Tayyar Ailesinin En Mutlu Günü

Arkadaşımız Recep Özler dünya evine girdi

Özler ve Tayyar Ailesinin En Mutlu Günü

Özler ve Tayyar Ailesinin En Mutlu Günü
İlgili Galeriye Git
 Kiraz ve Ekrem Özler'in oğlu Recep ile, Karaman Sanayicelerinden Vehbi ve Ayşe Tayyar'ın kızları Leyla düzenlelen düğün merasimiyle dünya evine girdi.

Dün gece Demosan Spa& Otel de gerçekleşen düğüne, Karaman Valisi Murat Koca ve hanfendi Vildan Koca, Milletvekili Mevlüt Akgün, Cumhuriyet Başsavcısı M.Kemal Çokdinç, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Bayır, CHP İl Başkanı Ahmet Ertuğrul, siyasiler, daire amirleri, sanayiciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemekli ve Tasavvuf Musikisi eşliğinde düzenlenen gecede Semazenlerin gösterisi de ilgiyle ve beğeniyle izlendi.

Şahitliğini Vali Murat Koca ve Cumhuriyet Başsavcısı M.Kemal Çokdinç'in yaptığı nikahta davetliler eşsiz bir gece yaşadı.

Karamangundem.com ailesi olarak Özler ve Tayyar ailesine hayırlı olsun diler, yeni evlenen çiftimize bir ömür boyu saadet ve mutluluklar dileriz.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
labur üstü - 3 yıl önce
düğün dedikleri bu olsa gerek.
Avatar
esad - 3 yıl önce
@karamangundem ! nıye yayınlamıyorsunuz kardeşim yorumlarımı ? !!!

admin; İsmin cismin belli olmadan insanları aşağılayıcı küçük düşürücü yorumları illaki onaylamıyoruz ve onaylamayacağız da. Bu yorumu yaptığınız yerde facebook.com kullanıcı adınızla da yorum yapabilme şansınız mevcut bu arada...