PTT 173 Yaşında!

173. Müşteriye çeşitli hediyeler verildi

PTT 173 Yaşında!

banner390
PTT 173 Yaşında!
İlgili Galeriye Git
PTT nin  173. Kuruluş  yılı vesilesiyle Karaman PTT Başmüdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına çelenk konularak Karaman PTT Merkez Müdürlüğünde işlem yapan 173. Müşteriye çeşitli hediyeler verildi. 
PTT Başmüdürlüğü tarafından yapılan açıklamada  ‘‘Kuruluşundan bugüne kadar değişen şartlar ve gelişen teknolojiye ayak uyduran ve Ülke genelinde 4 bini aşan işyerlerimizle müşterilerimize geniş bir ağ ile hizmet vermekteyiz.  PTT İşyerlerinin Modernizasyonu, otomasyon işlemlerinin oluşturulması, personelin eğitimi ile daha çağdaş bir yapıya kavuşan Kurumumuz, halkımıza sunduğu hizmet kalitesi ve ileriyi gören geniş vizyonu ile yoluna devam ederek Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi olarak yeniden yapılandırılmıştır. 
1840 tarihinden bugüne kesintisiz hizmet üreten  Kurumumuz 173 yıllık tecrübenin verdiği güvenle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimizin çağdaş, güvenli, süratli ve verimli bir şekilde yerine getirilmesinin gayreti içerisindedir,"dedi.                                                                              


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
samimice.net - 3 yıl önce
son yıllarda "ptt" oldukça dikkat çekici işlere imza atıyor. bir çoğunu destekliyorum. ama bazen aklıma "acaba ptt her işi mi yoksa bazı işleri mi yapması gerekir?" sorusu takılıyor. üzerinde durulması gereken bir konu. bana göre "ptt" akla gelen her işi değil "bazı" işleri en kaliteli şekilde yapan bir kurum olmalı. bence öncelik hizmet kalitesini arttırmak olmalı.