Saadet Partisi Ermenek Ve Sarıveliler’de Konferans Verecek

Şahin, Ermenek ve Sarıveliler’de 22 Mart 2013 Cuma günü, SP Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Yalman’ın vereceği konferansa davetlisiniz” dedi

Saadet Partisi Ermenek Ve Sarıveliler’de Konferans Verecek

     Saadet Partisi İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı açıklamada “Konya eski Milletvekili ve SP Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Yalman, Ermenek ve Sarıveliler’de ‘Yeniden Büyük Türkiye‘ konferansları kapsamında ‘Türkiye’de ve Dünya’da Neler Oluyor’ konulu konferans verecektir” dedi.

     Şahin; “Ülkemizin içine sürüklenmek istendiği uçurumu, bazı etkin çevreler halkımızın gözünden kaçırmak istemektedir. Saadet Partisi durumun ciddiyetini en doğru ve milli menfaatlerimize uygun olarak analiz etmekte ve bundan dolayı tepki göstermektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassas durum Saadet Partisinin iktidarını her zamankinden daha fazla önemli ve acil hale getirmektedir” diyen Şahin, Bu vesileyle İnsanımızı bilgilendirmek amaçlı, Sarıveliler’de; 22 Mart 2013 Saat: 13:00 (Cuma Namazından sonra),  Sarıveliler Belediye Konferans Salonu. 

    Ermenek’te ise; 22 Mart 2013 Cuma günü Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi Toplantı Salonu         Saat: 20:00’de, Lütfi Yalman tarafından verilecek konferansa davetlisiniz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ne anlatacaklar ki - 4 yıl önce
tv 5 i yönetemeyenler, milli gazeteyi gazetelikten çıkaranlar, partiyi kulüp haline getirenler ne anlatacaklar ki vatandaşa? erbakan hocamın davasının anlamaını anlasınlar önce.