Safalar getirdin, Şerefler verdin, Aziz Efendimiz

Karaman Dernekler Federasyonu (KARDEF) Kutlu Doğum Mesajı

Safalar getirdin, Şerefler verdin, Aziz Efendimiz

banner390
Karaman Dernekler Federasyonu (KARDEF) Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Kemal KABASAKAL mesajında;!!Âlemlere ve tüm insanlığa rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v.)’in, dünyaya teşriflerinin ve Kutlu Doğumunun 1444. yıldönümünü idrak etmenin onurunu, sevincini ve mutluluğunu yaşadığımız Kutlu Doğum Haftası’nı tebrik eder, saygılar sunarız.
Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli Seyyidina Hz. Muhammedin Mustafa. 
Allah’ım sen bizi Peygamber Efendimizin (s.a.v.) yolundan eyle, onun gölgesinde olanlardan nasip eyle. Şefaatine nail olanlardan eyle. (Âmin)
Ey Muhammed Mustafa (s.a.v.)! Hoş geldin, başımızın gözümüzün üstüne geldin. Safalar getirdin, Şerefler verdin, Aziz Efendimiz,''dedi.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kemal KABASAKAL - 2 yıl önce
Ne yazık ki Müslüman coğrafyasında meydana gelen kardeş kavgaları, iç çatışmalar, Ümmet-i Muhammed olma duyarlılığı hasara uğramaktadır. Allah’ı bir, peygamberi hak bilme düsturundan ayrılmaması gereken ve bu ana çerçeve içinde kardeşlik hukukunu tesis etmek zorunda olan Müslümanlar ne yazık ki bugün bölge coğrafyamızda uyandırılan fitneye dâhil olmakta, birbirlerine kin duyabilmekte, buğz edip intikam rüzgârına kendilerini kaptırabilmektedirler. Oysa biz Müslümanlara düşen kardeşlerimizin arasını bulmak ve hiçbir zaman adaletten ayrılmamak olmalıdır.