Sarıveliler´ e Hoşgeldin Öğretmenim

Dalkılıç, Sarıveliler’e atanan öğretmenlere yardımcı olabilmek için açıklama yaptı. Dalkılıç, yeni atanan öğretmenlerin atamalarını tamamlayabilmeleri için yapmaları gereken bazı noktalara değindi

Sarıveliler´ e Hoşgeldin Öğretmenim

banner390
İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Dalkılıç, “Sarıveliler İlçemize 19 Eylül tarihinde İlk atama ile atanan öğretmenlerimize hoşgeldiniz der, ilçemizin eğitimine vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder ve yeni görevlerinde başarılar dileriz” dedi.

Sarıveliler’e yeni atanan öğretmenlere yardımcı olmak istediğini belirten Dalkılıç, “19 Eylül tarihinde ilk atama ile atan öğretmenlerimiz aşağıda belirtilen evraklarla birlikte Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne başvurup, ilden atama kararnamelerini alarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze gelmeleri ve başlama işlemlerini yaptırmaları önemle duyurulur.

İLK ATAMA

Göreve Başlama esnasında istenen belgeler:

1-Lisans diploması veya mezuniyet belgesi (varsa formasyon belgesi)

2-Onaylı elektronik başvuru formu (Aslı)

3-Son altı ay içinde çekilmiş (2) adet vesikalık fotoğraf

4-Nüfus cüzdan fotokopisi

5-Mal bildirimi (Başvuru esnasında tarafınıza verilecektir.)

6-Beyana göre sabıka belgesi ve askerlik durum belgesi

İlçemize ulaşımlar ise;

Konya yol güzergahından gelecekler için Konya Eski Garajdan saat 11.00´ da ve 16.00´ da şehirler arası otobüsler kalkmaktadır.

Karaman yol güzergahından gelecekler için Karaman Şehirler arası garajdan saat 16.00 da otobüsler kalkmaktadır.

Alanya yol güzergahından gelecekler için Mahmutlarda bulunan Sarıveliler 1 Nolu otobüs yazıhanesinden saat 12.30 da otobüs ve dolmuşlar kalkmaktadır.

Ermenek yol güzergahından gelecekler için Ermenek Sipas Camisinin önünden saat 14.00´ da dolmuşlar hareket etmektedir” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Muhammed Ali ORHAN - 2 yıl önce
Müdürüm sen de Karaman'a hoş geldin senden daha ne güzel projeler çıkacak hiç şüphem yok senin Karamanı Karamanlılarında seni bu kadar sevmesi ne kadar hoş