Şehit Aileleri Derneği'nden Başkan Çalışkan'a Teşekkür Ziyareti

Karaman Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Bayad ve beraberindeki heyet, Karaman Belediyesi'nin üçüncü baskısını yaptığı "Şehitler Albümü" çalışması için Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'a bir teşekkür ziyaretinde bulundu.

Şehit Aileleri Derneği'nden Başkan Çalışkan'a Teşekkür Ziyareti

banner390
Karaman Belediyesi'nin geçtiğimiz günlerde üçüncü baskısını yaptığı "Karaman Şehitler Albümü" kamuoyunun büyük takdirini topladı. Karaman Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Bayad, vatani görevini yaparken asker ve polislerimizin yanı sıra görev esnasında şehit edilen öğretmenlerin de içinde yer aldığı "Şehitler Albümü" çalışmasından dolayı Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı ziyaret etti. Bayad ziyaret esnasında: "Karamanlı şehitlerimizin daima hafızalarda kalması ve unutulmaması adına yapılan bu önemli çalışmadan dolayı Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan'a ve şahsı nazarında Karaman Belediyesi'ne çok teşekkür ederiz" dedi.

"Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün korunması uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerimiz daima yüreğimizde ve hafızalarımızda yer alacaktır" diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ise şunları kaydetti: "Son günlerde hain pkk terör örgütü saldırılarını artırmışlardır. Bu saldırılar neticesinde aldığımız şehit haberleri bizleri derinden yaralamaktadır. Devletimiz ve milletimiz tarih boyunca olduğu gibi bugün de bu sıkıntılı günlerinde üstesinden gelecektir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimize Allah'tan Rahmet ve milletimize ve ailelerine başsağlığı diliyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.