Sertavul Geçidi ve Devlet Hastanesinde İnceleme

Bakan Lütfi Elvan Karaman Ziyaretlerini Sonlandırdı

Sertavul Geçidi ve Devlet Hastanesinde İnceleme

banner390
Bakan Lütfi Elvan 'dan Sertavul Geçidi ve Devlet Hastanesinde İnceleme
İlgili Galeriye Git
Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere İlimize gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı sayın Lütfi Elvan, Vali Murat Koca, Bakanlık Müşteşarı Habip Soluk, Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan ve protokol üyeleriyle birlikte Karaman – Mersin karayolunda ulaşım alanında önemli bir nokta olan Sertavul geçidinde, yapılması düşünülen projelerle ilgili yerinde incelemede bulundu.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı  Lütfi Elvan, Vali Murat Koca ve beraberindekiler daha sonra yeni yapılan ve hizmet vermeye başlayan Karaman Devlet Hastanesine geçtiler. Ziyaret esnasında Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Nuriye Ulu ve Hastane Başhekimi Op.Dr. Kerim Şerbetçi heyete eşlik ederek bilgilendirmede bulundular.

Burada yeni doğan ünitesindeki bebeklerin olduğu bölümü de ziyaret ederek onlara altın hediye eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Lütfi Elvan, hastane hakkında yetkililerden bilgi aldıktan sonra Karaman Valiliğinde daire müdürleriyle bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdikten sonra ilimizden ayrıldı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa saglam - 3 yıl önce
Basarilar sayin bakanim sarivelilerede.gel bakanim tesekkurler.
Avatar
mustafa saglam - 3 yıl önce
Sayin bakanim sariveliler icin hizmet zamani basarilar bakanim
Avatar
biyamin bircan - 3 yıl önce
Sayın bakanım karamana hava alanı istitoruz