Siyaset Basamaklarını Birer Birer Çıktım

20 yıldır siyasetin içinde olduğunu kaydeden AK Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Beydili, siyaset basamaklarını birer birer çıktığını söyledi

Siyaset Basamaklarını Birer Birer Çıktım

banner390
AK Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Emir Musa Beydili, Karaman’da faaliyet gösteren basın mensuplarıyla akşam yemeğinde buluştu.

Akşam yemeğinde konuşan Beydili, “Milletvekilliği aday adaylığı sürecinde bir ayı geride bıraktık. Çalışmalarımız da ilk günkü hızıyla devam ediyor.  Eğer memleketimize ve milletimize hayırlı olacaksak, halkımızın da teveccühü ile Allah bize bu görevi nasip etsin. Karaman siyasetini, köylerini, insanlarını bilen, Karaman'ın dilinden konuşan ve konuştuğu dilden anlayan insanlarız” dedi.

Karaman’da 3 dönem il başkanlığı yaptığını hatırlatan Beydili, tek hedefinin milletin ve AK Partinin bayrağını bir adım daha ileri götürmek olduğunu açıkladı. 20 yıldır siyasetin içinde olduğuna vurgu yapan Beydili, siyaset basamaklarının birer birer çıktığını ifade etti.

7 Haziran Genel Seçimlerde AK Partinin Karaman’dan 2 milletvekili çıkararak Karaman’a ve AK Partiye yakışan bir zafer elde edileceğini dile getirdi.

Karaman’a en iyi şekilde hizmet edeceğine inandığı için AK Parti Milletvekili Aday Adayı olduğunu kaydeden Beydili, 7 Haziran'da sandıktan çıkacak olan sonuca bakmaksızın Hak için halka hizmet etmeye devam edeceğinin altını çizdi. 

 

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.