ŞOFÖRLER ODASI'NDAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR

"Kar Temizleme Çalışmalarınızı Takdir Ediyoruz"

ŞOFÖRLER ODASI'NDAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR

banner390
 Karaman Şoförler Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Karaman Belediyesi'nin yoğun kar yağışı nedeni ile yürüttüğü kar temizleme ve tuzlama çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'a bir teşekkür mesajı iletti.

          Yılmaz mesajında " İlimizi etkisi altına alan yoğun kar yağışı ile ulaşımın zorlandığı bu günlerde, şehir içi trafiğin aksamaması için belediyemizin gece gündüz demeden sarf ettiği yoğun çalışmaları yakından takip ediyoruz ve kar temizleme çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Çalışmalardan dolayı minübüsçü, taksici ve tüm taşıma sektöründe faaliyet gösteren tüm arkadaşlarım adına Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan'a ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederim" dedi.

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Salih - 2 yıl önce
Avatar
mehmet dere - 2 yıl önce
kar temizliği ile ilgili bu haber kamera şakası mı? dışarı çıkıp bir dolaşın .sıkıysa arabada iken fren yapın.yada elleriniz cebinizde 3 adım atın..ne dediğim anlaşılır..
Avatar
mahmut - 2 yıl önce
nerde kar temizliği olmuş.belediyeye yaranacağım diye sallamışsınız..250 tane adam kayıp hastanelere gitmiş.yollar buz pisti gibi.böyle habercilik olmaz..
Avatar
Sungur - 2 yıl önce
yok artik şoförler odasi başkanı şu 2-3 gün hiç dışarıya çıkmamış heralde?belediye resmen kış uykusuna yatmış,bütün yollar buzluydu,şehrin göbeğinde ve ana yollarda bile kar kütleleri vardı,belediyeye yaranmak için bu açıklama yapılmış çok yazık.