Sürekli Kaçırılan Damada Sağdıçtan Pratik Çözüm!

Hafta sonu gerçekleşen düğün çok eğlenceli geçti!


banner390
Sadullah Açıkalın Düğün Töreni
İlgili Galeriye Git
 Hafta sonu Özcan ailesinin kızları Hatice ile Açıkalın ailesinin oğlu arkadaşımız Sadullah, gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine girdi.

7 Eylül Cumartesi günü sohbetli ve ilahi grubunun hazırladığı programla Özel Başarı İlköğretim Okulu Salonunda başlayan düğün, Pazar Günü öğlen Yunuskent Mahallesinde ki erkek evinde verilen yemekli ve bol eğlenceli geçen programla devam etti.

Damadın arkadaşları ve sevenlerinin düzenlediği katılanları hem eğlendiren, hem de bolca güldüren oyunlar düğüne renk kattı. Müzisyen Muhittin Arslan'ın güzel sesi, müziği ve başarılı sunumu misafirlere keyifli anlar yaşattı. Bu arada rol gereği erkeklerin kadın kılığına girmesi ve fırsat buldukça damadı kaçırarak yakınlara ceza kesmelerine dayanamayan sağdıç kendi kravatıyla damadı koluna bağlayarak çözüme ulaştı. Bu arada yerel sanatçı İsmail Kavasi'de müzikleriyle de eşlik etti. 

Damadın mesai arkadaşları olan Ağız Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarının yanı sıra Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Nuriye Ulu, ADSM Baş Hekimi Dt. Uğur Demirel'de mesai arkadaşlarını bu güzel günde yanlız bırakmadı. Bol eğlenceli geçen merasim gelinin konvoy sonrası alınmasıyla sona erdi.

Karaman Gündem Ailesi olarak Sadullah arkadaşımıza bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
davetli - 3 yıl önce
çok güzel bir proğramdı.çok kalabalıktı..bi̇r ömür boyu mutluluklar dilerim.
Avatar
sadullah açıkalın - 3 yıl önce
bizde karamangundem ailesine ve değerli dostlartımıza bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadıgı için çok teşekkür ederiz...
Avatar
sevim derbaz - 3 yıl önce
tebrik ediyorum çok güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun arkadaşım