Temayül Yoklaması Yapıldı

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, bütün sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte temayül yoklaması yaptı.

Temayül Yoklaması Yapıldı

banner390
AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü” AK Parti olarak görüş alışverişi ve istişare kültürüne büyük önem veriyoruz. Aday belirleme sürecinde toplumun tüm kesimlerinin fikrini alan AK Partimiz, Merkez Yürütme Kurulu kararıyla,23 Mart Pazartesi günü AK Parti Teşkilatımızın Toplantı Salonunda, sivil toplum örgütleri, dernekler, vakıflar, odalar, sendika başkan ve yönetim kurulu üyelerine "Karaman'a ve Ülkemize en iyi hizmet edecek vekil kim olmalıdır" sorusunu yönelterek onların görüşlerini ve aday olarak görmek istedikleri isimleri sordu.
Şehrimize layık bir şekilde temayüle katılan Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri sadece aday belirlemeye değil aynı zamanda demokrasinin olgunlaşması noktasında da karara ortak olmuşlardır. Temayülde kullanılan oylar AK Parti Genel Merkezimize teslim edilmiştir. Bu vesile ile temayüle katılan bütün değerli başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, bu sürecin duyurulmasına yapmış oldukları katkı için basın mensuplarımıza teşekkür eder, saygılar sunarım”dedi.
HABER MERKEZİ

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ORHAN SOYDAN - 2 yıl önce
bi̇r oyun oynuyor bunun adinada demokrasi̇ di̇yorsunuz emri̇ vaki̇ yapiyorsunuz her stk kendi̇ i̇steği̇yle geldi̇ di̇yorsunuz ayni şeyi̇ chp yapsa mangalda kül birakmazdiniz si̇ze yakişan stk lara gi̇di̇p sormanizdi ayağiniza emri̇ vaki̇ yapmaniz hi̇ç yakişmadi