banner417
banner444
19 Mart 2016 Cumartesi 17:59
125 Okunma
Terörü ve Üst Akıllarını Elbirliğiyle Alt Edeceğiz
banner416

Özdemir açıklamasında, 
“Kardeşliğimize, birliğimize, istikrarımıza, huzurumuza ve değerlerimize yönelik yapılan hain saldırıları kınıyor, bu toprakları terörün mekânı haline getirmek isteyenleri lanetliyoruz” dedi.

“Milletimize düşen görev; birlik ruhu içerisinde, ortak akılla, aklıselime dayalı olarak teröre, terör örgütlerine, terörü besleyen ve yönlendiren kirli odaklara karşı yekvücut olmaktır” diyen Özdemir, şu şekilde konuştu: “Hep birlikte medeniyet değerlerimizi kuşanarak uluslararası şebekeler tarafından desteklenen terör belasını alt edeceğiz. Tek yürek olarak kardeşliğimize kast edenlerin kirli emellerini boşa çıkartacağız. Tetikçileri ve tetikçilerin üst akıllarını el birliğiyle alt edeceğiz.” 

Büyük ve bölgesinde güçlü Türkiye’nin istenmediğini, bunun için türlü tuzakların devreye sokulduğunu belirten Özdemir, “Bu duygu ve düşüncelerle Karaman Memur-Sen ailesi olarak, geleceğini kan ve rant üzerine kurmuş terör örgütlerini ve destekçilerini kınıyor, bölgesinde huzuru, demokratik kültürü, kardeşlik ve birlik iklimiyle öne çıkan Türkiye’nin yolunu kesmek, Güçlü ve Büyük Türkiye yolculuğunu sona erdirmek isteyenleri lanetliyoruz. Terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz” diye konuştu.

Son Güncelleme: 20.03.2016 00:31
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426