banner417

TES Çalışmalarına Hız Verdi!

Vali Koca'yı ziyaret ettiler, İşyeri Temsilcileriyle Buluştular

banner444

TES Çalışmalarına Hız Verdi!

Vali Koca'yı ziyaret ettiler, İşyeri Temsilcileriyle Buluştular

25 Aralık 2013 Çarşamba 01:31
552 Okunma
TES Çalışmalarına Hız Verdi!
banner416
Karaman Türk Eğitim-Sen Başkanı Ziya Hotamışlı faaliyetlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada;'' Yönetim Kurulu olarak Valimiz Murat Koca’yı ziyaret ettik.

Ziyaretimizde Karaman’ın eğitim-öğretimi üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Sorunlar üzerine değerlendirmeler yaptık, çözüm önerilerimizi sunduk. Karaman Türk Eğitim-Sen Yönetim Kurulumuzu sıcak bir şekilde ağırlayan Sayın Valimiz Murat Koca’ya teşekkür ederiz,''dedi.

 İşyeri Temsilcileriyle Buluştular
Karaman Türk Eğitim-Sen Yönetim Kurulu işyeri temsilcileriyle toplandı. Toplantıda işyeri temsilcilerle sendikal çalışmalar, işyerleriyle ilgili görüş alışverişi ve gelecekle ilgili projeler paylaşıldı.
Toplantıda konuşan Karaman Türk Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Hotamışlı işyeri temsilcilerinin önemini anlattı.

ve işyeri temsilcilerinin işyerlerinde sendikamızın yüz akı olduklarını belirterek, temsilcilerimizin de sendikamızı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi. Yönetimde görev alan yönetim kurulu üyelerinin projelerini anlatmalarıyla toplantı son buldu. Başkan Ziya Hotamışlı yeni yönetim kurulu ve işyeri temsilcilerimize başarı dileğinde bulundu.

Son Güncelleme: 26.12.2013 01:30
Yorumlar

banner447

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner450

banner296

banner426