TEŞEKKÜR BELGESİ VE PLAKET VERİLDİ

İl Müftülüğünün Aralık ayı toplantısında 2014 kurban organizasyonundaki çalışmalarından dolayı 19 din görevlisine teşekkür belgesi ve 3 görevliye de plaket takdim edildi.

TEŞEKKÜR BELGESİ VE PLAKET VERİLDİ

banner390
Karaman İl Müftülüğü Aralık ayı personel toplantısı yapıldı. Piri Reis Kültür Merkezinde İl Müftümüz Nuri Değirmenci başkanlığında yapılan toplantıya Prof.Dr. Saffet Köse, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, İl Müftü Yardımcıları Mustafa Kınay, Ziyaeddin Kırboğa, Ali Abay ve şube müdürleri, vaizler ve merkez, kasaba, köy ve Kur’an Kursu öğreticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Müftü Değirmencinin gündemi değerlendirmesinin ardından 2014 kurban organizasyonunda gayretli çalışmalarından dolayı 19 din görevlisine teşekkür belgesi ve 3 görevliye de plaket takdim edildi. Ayrıca Camiler ve Din görevlileri haftası münasebetiyle düzenlenen liseler arası “Cami ve Gençlik” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi. Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi 11-B sınıfı öğrencisi Esma Rümeysa Küçükünlücan’ın hediyesini Müftü Değirmenci, Karaman Toki Anadolu Lisesi 10-A sınıfı öğrencisi Melisa Yürümez’in hediyesini Prof. Dr. Saffet Köse, Ermenek İMKB Anadolu Lisesi öğrencisi Arif Yıldız’ın hediyesini ise İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu verdi. Müftü Değirmenci, dereceye giren öğrenciler ile teşekkür belgesi ve plaket alan din görevlilerine başarılarının devamı diledi. Ardından toplantı sona ermiştir.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.