TOPRAKLARINI ZİYARET ETTİLER

Bursa’da ikamet eden Karamanlı vatandaşlar ile Konya ve Karaman Yöresi Kültür ve Yardımlaşma Derneği Üye ve Yöneticileri, Karaman’ı ziyaret etti.

TOPRAKLARINI ZİYARET ETTİLER

banner390
Bursa'da çalışmalarını sürdüren, Konya ve Karaman Yöresi, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Üye ve Yöneticileri, Karaman’a geldi

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıza Duru'nun da katıldığı heyete, Oda tarafından hazırlanan Karaman'ın geçmişi ile turizm çalışmalarını anlatan yayınlarından oluşan bir çantayı sunduktan sonra, Karaman'ımızın tarihi ve turistik değerleri gezilmiştir.

Dernek Başkanı Hakkı SARITAŞ yaptığı konuşmada; derneğin amacı ve çalışmalarından bahsetmiş, Karaman ve Karamanlılardan gördükleri ilgiden son derece memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıza Duru’ya KTSO adına teşekkür plaketi veren Başkan Sarıtaş ve Bursa Ekibi daha sonra Karaman’dan ayrıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
baskisla - 2 yıl önce
Esasında karaman çok iyibirsehir birçok gezdim karaman gibi sakin huzurlu ve suç oranı yok kadar az daha önce karaman da görev yapmış memurlar emekli olduktan sonra Karamanlı olmamasına ramen genede karaman da yaşıyor neden çünkü boyuk şehrin gerek trafik gerek hava kirligi suç oranını bu saydiklarim karaman da yok iyiki Karamanlı yim şehrimizi kıymetini bilelim slm