TOZ ORUCU BOZAR MI?

Karaman Ereğli yolunda yeni açılan OSB ara bağlantı yolu tozdan geçilmiyor. Öyle ki o yolu kullanan vatandaşlar durumundan oldukça rahatsız olduklarını dile getiriyorlar.

TOZ ORUCU BOZAR MI?

banner390
TOZ ORUCU BOZAR MI?
İlgili Galeriye Git
Karaman Ereğli yolunda yeni açılan OSB ara bağlantı yolu en sık kullanılan yol haline geldi. Bu bağlantı yolu artık çekilmez hale geldi. Daha önce haberleştirmeyi düşündüğümüz bu yolun asfalt yapımı için geçtiğimiz hafta sonu yapılacağı bilgisi ve sözü üzerine beklemeye almıştık. Ne yazık ki değişen bir şey olmadı. Sanayiciler, OSB ile iş yapanlar ve bu yolu sürekli kullananlar artık yuttuğumuz bu tozlar orucumuzu bozar mı diye sormaya başladılar. Belediye tarafından asfaltlanması ertelenen bu yol için vatandaşlar yardım bekliyor. Öyle ki Ramazan ayında oruç ibadeti gerçekleştirenlerin o yolu kullanması kendilerinde büyük rahatsızlık oluşturuyor. 
Ayrıca toz yutmanın oruca zarar vermediği ancak oruç tutanların bu durumdan olabildiğince uzak olmaları gerektiği, Diyanet yetkilileri tarafından vurgulandı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kamuran - 1 yıl önce
millet 2016 da uzaya çıkma derdin de siz hala toz orucu bozar mı ? daha mantıklı haber yok mu ? dini her haltı haber yapıp önümüze koymayın.
Admin: Az okuyan bir millet olduğumuzu tekrar kanitladiğiniz için teşekkürler. Biz de biliyoruz durumu zahmet edip haberin içeriğini bir kere okusaydinız keşke.
Avatar
DENİZ ONUR - 1 yıl önce
haberi̇ni̇z i̇çi̇n çok teşekkür ederi̇m.her gün toz bulutu i̇çi̇nde geçi̇yoruz.
artık böylesi̇ yollar köylerde bi̇le kalmadı.organize için utanç vericiydi.sanırım bu yolu yetkililer cezalandırmış.ya da bu yolla ilgilenen bir yetkili var mı ?
Avatar
sen sus kamuran - 1 yıl önce
haberi hiç mi okumadın. adamlar yolun durumunu anlatmak için ironi yapmışlar. dini konular için "halt" ifadesi de yakışıkalmaz başka bir acı.
Avatar
ÇÖLYAK - 1 yıl önce
tozu mozu bilmem de inşallah bu yolda ettiğimiz küfürler orucumuza zarar vermez
Avatar
DENİZ ONUR - 1 yıl önce @kamuran
kamuran,yorumsuz bir hayatı seç lütfen.
Avatar
toz manyağı - 1 yıl önce
yahu her gün bu yoldan benim gibi motoruyla veya yürüyerek geçmek zorunda kalan çalışanlarda var,toz manyağına çevirdiniz bizi acil müdahale çözüm bekliyoruz...karaman gündem eline kalemine sağlık
Avatar
CAN ASLAN - 1 yıl önce
nihayet bu yolla ilgilenen birisi çıktı.umarım bu haberden sonra ilgisiz ve sorumsuz sorumlular bir şeyle yapar.haberiniz için teşekkürler.
Avatar
ZEKİ ÇETİN - 1 yıl önce
önemli bir konuyu tespit etmişsiniz.tebrik ederim.umarım en kısa sürede sorun giderilir.