Trafik Işıkları Devreye Sokuldu, Trafik Tıkandı

Trafik ışıkları devreye girdi trafik felç oldu.

Trafik Işıkları Devreye Sokuldu, Trafik Tıkandı

banner390
Karaman’da şehir merkezi trafik yükünün büyük bölümünü çeken Atatürk Bulvarının (30 mt. Yol) DP kavşağında trafik çileye döndü.

Daha önceleri kavşaktaki trafik ışıklarının fasılalı yanması ile trafik akışı sürekli halde ve tıkanmadan işlerken, bayram sonrası trafik ışıklarının normale dönderilmesi ile trafik adeta çekilmez bir hale geldi.

Pek çok vatandaşın şikayet konusu olduğu Atatürk Bulvarındaki trafik tıkanıklığının giderilmesini ve yeniden eski haline döndürülmesini isteyen vatandaşlar; “ eskiden hiç beklemeden bu yolda rahat geçiyorduk, şimdi kavşaktan geçmek için biriken kuyrukta en az 10-15 dakika bekliyoruz. Kavşakta belirli zamanlarda bir trafik görevlisi olması halinde ve ışıkların devre dışı bırakılması ile durumun düzeleceğine inanıyoruz. Bu konuda yetkililerin ilgilerini bekliyoruz.” dediler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adem sulak - 4 yıl önce
ya ne yapsalardı ışıkları kaldırıp onlarca kazaya neden mi olsalardı..ofisten fotoğraf çekmekle habercilik olmuyor hocam..saçma haber bölümü filan varsa oraya ekleyin bari.
Avatar
Alper Yusuf KÖROĞLU - 4 yıl önce
karaman şehir merkezi içerisindeki trafik lambalarının zamanlamasında bir sıkıntı olduğu konusunda sanırım herkes hemfikir. bu mağduriyetin giderilmesi için kavşaklara bağlanan yolların trafik yoğunlukları baz alınarak kırmızı ve yeşil ışık süreleri yeniden hesaplanabilir diye düşünüyorum.