Trafik Polisleri Motosiklet ve Elektrikli Bisiklet Sürücülerine Göz Açtırmıyor

Karaman Emniyet Müdürlüğü motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerini ele aldı.Eksik evrak ve kasksız olan sürücülere işlem yaptı

Trafik Polisleri Motosiklet ve Elektrikli Bisiklet Sürücülerine Göz Açtırmıyor

banner390
Karaman İsmet Paşa Caddesi üzerinde uygulama yapan trafik polisleri motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerine eksik evrak ve kasksız gezen sürücüleri trafiğin sağlığı açısından uygulama yaparak sürücülere işlem yaptılar.

Yaptıkları uygulamada sürücülerin bir çoğuna ceza kesilirken, bir kaç motosiklet ise trafikten men edilerek çekici aracına yüklendi.

Ceza kesilen motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücüleri, uygulamadan her ne kadar memnun olmasa da, vatandaşlar bu uygulamanın yayalar ve ototmobil kullanıcıları açısından iyi olduğunu belirttiler.

Trafiğin sağlıklı olması açısından yapılan bu kontrollerde trafik polisleri kazaların en aza indirilmesi için uğraştıklarını ve uygulamanın sık sık devam edeceğini söylediler.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
weber - 2 yıl önce
çoluk çocuk herkesin altında.
ehliyet yok,kask yok,ceza yok,ışıkta bekleme yok velhasılı kural yok.
uygulamayı destekliyorum keşke mayıs,haziran aylarında başlansaydı.
Avatar
33alperen - 2 yıl önce
daha da sıkı olsun,atlı karınca gibiler
Avatar
motor sürücüsü - 2 yıl önce
bende motosiklet kullanıyorum .. geçen yıl kask kullanımı teşvik etmek adına emniyetin dağıttığı 10 tl lik kaskları hatırlayan var mı? bilinç kazandırılması lazım diyoruz ama al tak dediğimiz şey kağıt parçası.. bir türkiye gerçeği ceza yemeyelim de idare etsin diyoruz.. eğitim çekirdekten verilmeli. kimseye dayatma işler yaptırmamalaıyız. araba kullanan kişiler polis görünce arkasında tuttuğu kemeri önüne geçiriyor. bu mudur can güvenliği? ceza yememek için değil canımızı ailemizi sevdiğimiz için dikkat etmeliyiz....
Avatar
ALPERMEYEN - 2 yıl önce
a evet atli karinca gibiler çünkü motosiklet pratiktir maliyeti düşüktür: otomobil sürücülerinede uygulamalar yapilsa cok iyi olacak ortalikta gezen kus gruplari ve benzerlerine biz motosiklet sürücüleri olarakta bilinçsiz üstü kapali araçlardan yildik artik bi bitmediniz
Avatar
ramazan kılıç - 1 yıl önce
diyarbakırda millet kalaşnikofla geziyor ses eden yok.doğuda elektirik parası ödeyen yok gıkını çıkartan yok motor gücü düşük 1200 liralık elektirikli bisiklete binersin ceza ile birlikde plakada dahil 600 lira isterler.adalet bunun neresinde benim kullandığım elektirikli bisikle birisine sarçsa adam ölmez benim bisiklet kırılır.25 kw bence saçma kuvvetli motorlara uygulamaları lazım.