Türk Dili Sevgi Kupası Kuraları Çekildi

Türk Dil Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Türk Dili Futbol Turnuvası kuraları çekildi.

Türk Dili Sevgi Kupası Kuraları Çekildi

banner390
  736. Türk Dil Bayramı programı içerisinde yer alacak futbol turnuvası için kura çekimi yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda, Turnuva Yürütme Kurulu ve takım sorumlularının katılımıyla gerçekleştirilen kura çekimiyle gruplar ve karşılaşma takvimi belirlenmiş oldu.

  Toplam 28 kurum takımının katılacağı turnuva; 2 Mayıs 2013 Perşembe günü Kemâl Kaynaş Stadyumu’nda yapılacak açılış mücadelesiyle başlayacak ve Haziran ayı ortalarında yapılacak olan final müsabakasıyla sona erecek.

 

 

Turnuva Maçları Şu Şekilde;

 

 

736.TÜRK DİLİ SEVGİ KUPASI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A GRUBU

 

B GRUBU

 

C GRUBU

1. DEVLET HASTANESİ

 

1. ZİRAAT O.BANKALAR

 

1. BELEDİYE

2. S.G.K.

 

2. GENÇLİK SPOR

 

2. ÜNİVERSİTE

3. D.D.Y.

 

3. TARIM KREDİ

 

3. CEZA EVİ

4. MAR.MOB.ODASI

 

4. VALİLİK - ÖZEL İDARE

 

4. TÜRK TELEKOM

5. SAĞLIK İL MÜD.

 

5. D.S.İ.

 

5. ORMAN İŞL.

 

 

 

 

 

 

 

 

D GRUBU

 

E GRUBU

 

F GRUBU

1. ADALET GÜCÜ

 

1. MİLLİ EĞİTİM

 

1. EMNİYET

2. SER.MUH.MÜŞ.ODA

 

2. SOS.YRD. VE EĞİT.ÇAL.

 

2. TEKNİK ELEMANLAR

3. AYRANCI KAY.

 

3. AİLE VE SOS.POL.

 

3. İŞ-KUR

4. MÜM.HAT.HAST.

 

4. MÜFTÜLÜK

 

4. GIDA TARIM HAY.

5. ŞEHİT AİLELERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAÇ NO

MAÇIN TARİHİ

GÜNÜ

SAATİ

YERİ

GRUBU

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

1

02.05.2013

PERŞEMBE

16:00

Kemâl Kaynaş

A

DEVLET HAST.

MAR.MOB.ODASI

2

02.05.2013

PERŞEMBE

18:00

Kemâl Kaynaş

A

S.G.K.

D.D.Y.

3

03.05.2013

CUMA

16:00

Kemâl Kaynaş

B

ZİRAAT O. BANKALAR

VALİLİK-ÖZEL İDR.

4

03.05.2013

CUMA

18:00

Kemâl Kaynaş

B

GENÇLİK SPOR

TARIM KREDİ

5

04.05.2013

CUMARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

C

BELEDİYE

TÜRK TELEKOM

6

04.05.2013

CUMARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

C

ÜNİVERSİTE

CEZA EVİ

7

05.05.2013

PAZAR

16:00

Kemâl Kaynaş

D

ADALET GÜCÜ

MÜM.HAT.HAST.

8

05.05.2013

PAZAR

18:00

Kemâl Kaynaş

D

SER.MUH.MÜŞ.ODA.

AYRANCI KAY.

9

06.05.2013

PAZARTESİ

16:00

Yunus Kent Sah.

E

MİLLİ EĞİTİM

MÜFTÜLÜK

10

06.05.2013

PAZARTESİ

18:00

Yunus Kent Sah.

E

SOS.YRD.EĞT.ÇAL.

AİLE VE SOS.POL.

11

07.05.2013

SALI

16:00

Yunus Kent Sah.

F

EMNİYET

GIDA TARIM

12

07.05.2013

SALI

18:00

Yunus Kent Sah.

F

TEKNİK ELEMANLAR

İŞ-KUR

13

08.05.2013

ÇARŞAMBA

16:00

Yunus Kent Sah.

A

SAĞLIK İL MÜD.

D.D.Y.

14

08.05.2013

ÇARŞAMBA

18:00

Yunus Kent Sah.

A

DEVLET HAST.

S.G.K

15

09.05.2013

PERŞEMBE

16:00

Yunus Kent Sah.

B

D.S.İ.

TARIM KREDİ

16

09.05.2013

PERŞEMBE

18:00

Yunus Kent Sah.

B

ZİRAAT O. BANKALAR

GENÇLİK SPOR

17

10.05.2013

CUMA

16:00

Yunus Kent Sah.

C

ORMAN İŞLETME

CEZA EVİ

18

10.05.2013

CUMA

18:00

Yunus Kent Sah.

C

BELEDİYE

ÜNİVERSİTE

19

11.05.2013

CUMARTESİ

16:00

Yunus Kent Sah.

D

ŞEHİT AİLELERİ

AYRANCI KAY.

20

11.05.2013

CUMARTESİ

18:00

Yunus Kent Sah.

D

ADALET GÜCÜ

SER.MUH.MÜŞ.ODA

21

12.05.2013

PAZAR

16:00

Yunus Kent Sah.

E

MÜFTÜLÜK

SOS.YRD.EĞT.ÇAL.

22

12.05.2013

PAZAR

18:00

Yunus Kent Sah.

E

MİLLİ EĞİTİM

AİLE VE SOS.POL.

23

13.05.2013

PAZARTESİ

16:00

Yunus Kent Sah.

F

GIDA TARIM

TEKNİK ELEMANLAR

24

13.05.2013

PAZARTESİ

18:00

Yunus Kent Sah.

F

EMNİYET

İŞ-KUR

25

14.05.2013

SALI

16:00

Yunus Kent Sah.

A

MAR.MOB.ODASI

S.G.K

26

14.05.2013

SALI

18:00

Yunus Kent Sah.

A

DEVLET HAST.

SAĞLIK İL MÜD.

27

15.05.2013

ÇARŞAMBA

16:00

Yunus Kent Sah.

B

VALİLİK-ÖZEL İDR.

GENÇLİK SPOR

28

15.05.2013

ÇARŞAMBA

18:00

Yunus Kent Sah.

B

ZİRAAT O. BANKALAR

D.S.İ.

29

16.05.2013

PERŞEMBE

16:00

Yunus Kent Sah.

C

TÜRK TELEKOM

ÜNİVERSİTE

30

16.05.2013

PERŞEMBE

18:00

Yunus Kent Sah.

C

ORMAN İŞLETME

BELEDİYE

31

17.05.2013

CUMA

16:00

Yunus Kent Sah.

D

MÜM.HAT.HAST.

SER.MUH.MÜŞ.ODA.

32

17.05.2013

CUMA

18:00

Kemâl Kaynaş

D

ŞEHİT AİLELERİ

ADALET GÜCÜ

33

18.05.2013

CUMARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

A

MAR.MOB.ODASI

SAĞLIK İL MÜD.

34

18.05.2013

CUMARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

A

D.D.Y.

DEVLET HAST.

35

19.05.2013

PAZAR

16:00

Kemâl Kaynaş

B

D.S.İ.

VALİLİK-ÖZEL İDR.

36

19.05.2013

PAZAR

18:00

Kemâl Kaynaş

B

TARIM KREDİ

ZİRAAT O. BANKALAR

37

20.05.2013

PAZARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

E

AİLE VE SOS.POL.

MÜFTÜLÜK

38

20.05.2013

PAZARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

E

MİLLİ EĞİTİM

SOS.YRD.EĞT.ÇAL.

39

21.05.2013

SALI

16:00

Kemâl Kaynaş

F

İŞ-KUR

GIDA TARIM

40

21.05.2013

SALI

18:00

Kemâl Kaynaş

F

EMNİYET

TEKNİK ELEMANLAR

41

22.05.2013

ÇARŞAMBA

16:00

Kemâl Kaynaş

C

ORMAN İŞLETME

TÜRK TELEKOM

42

22.05.2013

ÇARŞAMBA

18:00

Kemâl Kaynaş

C

CEZA EVİ

BELEDİYE

43

23.05.2013

PERŞEMBE

16:00

Kemâl Kaynaş

D

AYRANCI KAY.

ADALET GÜCÜ

44

23.05.2013

PERŞEMBE

18:00

Kemâl Kaynaş

D

MÜM.HAT.HAST.

ŞEHİT AİLELERİ

45

24.05.2013

CUMA

16:00

Kemâl Kaynaş

A

S.G.K.

SAĞLIK İL MÜD.

46

24.05.2013

CUMA

18:00

Kemâl Kaynaş

A

D.D.Y.

MAR.MOB.ODASI

47

25.05.2013

CUMARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

B

GENÇLİK SPOR

D.S.İ.

48

25.05.2013

CUMARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

B

TARIM KREDİ

VALİLİK-ÖZEL İDR.

49

26.05.2013

PAZAR

16:00

Kemâl Kaynaş

C

ÜNİVERSİTE

ORMAN İŞLETME

50

26.05.2013

PAZAR

18:00

Kemâl Kaynaş

C

CEZA EVİ

TÜRK TELEKOM

51

27.05.2013

PAZARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

D

SER.MUH.MÜŞ.ODA.

ŞEHİT AİLELERİ

52

27.05.2013

PAZARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

D

AYRANCI KAY.

MÜM.HAT.HAST.

 

 

Gurup Maçları Şu Şekilde;

 

 

736.TÜRK DİLİ SEVGİ KUPASI KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H GRUBU

 

K GRUBU

 

1. A.1

 

1. B.1

 

2. C.1

 

2. D.1

 

3. E.1

 

3. F.1

 

4. B.2

 

4. A.2

 

5. D.2

 

5. C.2

 

6. F.2

 

6. E.2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAÇ NO

MAÇIN TARİHİ

GÜNÜ

SAATİ

YERİ

GRUBU

KARŞILAŞACAK TAKIMLAR

1

29.05.2013

ÇARŞAMBA

16:00

Kemâl Kaynaş

H

A-1

F-2

2

29.05.2013

ÇARŞAMBA

18:00

Kemâl Kaynaş

K

F-1

A-2

3

30.05.2013

PERŞEMBE

16:00

Kemâl Kaynaş

H

C-1

D-2

4

30.05.2013

PERŞEMBE

18:00

Kemâl Kaynaş

K

B-1

E-2

5

31.05.2013

CUMA

16:00

Kemâl Kaynaş

H

E-1

B-2

6

31.05.2013

CUMA

18:00

Kemâl Kaynaş

K

D-1

C-2

 

 

 

 

 

 

 

 

7

01.06.2013

CUMARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

H

F-2

B-2

8

01.06.2013

CUMARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

K

E-2

A-2

9

02.06.2013

PAZAR

16:00

Kemâl Kaynaş

H

A-1

D-2

10

02.06.2013

PAZAR

18:00

Kemâl Kaynaş

K

D-1

F-1

11

03.06.2013

PAZARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

H

C-1

E-1

12

03.06.2013

PAZARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

K

B-1

C-2

 

 

 

 

 

 

 

 

13

04.06.2013

SALI

16:00

Kemâl Kaynaş

H

D-2

E-1

14

04.06.2013

SALI

18:00

Kemâl Kaynaş

K

B-1

A-2

15

05.06.2013

ÇARŞAMBA

16:00

Kemâl Kaynaş

H

A-1

B-2

16

05.06.2013

ÇARŞAMBA

18:00

Kemâl Kaynaş

K

E-2

D-1

17

06.06.2013

PERŞEMBE

16:00

Kemâl Kaynaş

H

F-2

C-1

18

06.06.2013

PERŞEMBE

18:00

Kemâl Kaynaş

K

C-2

F-1

 

 

 

 

 

 

 

 

19

07.06.2013

CUMA

16:00

Kemâl Kaynaş

H

B-2

C-1

20

07.06.2013

CUMA

18:00

Kemâl Kaynaş

K

A-2

D-1

21

08.06.2013

CUMARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

H

D-2

F-2

22

08.06.2013

CUMARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

K

E-2

C-2

23

09.06.2013

PAZAR

16:00

Kemâl Kaynaş

H

E-1

F-2

24

09.06.2013

PAZAR

18:00

Kemâl Kaynaş

K

B-1

F-1

 

 

 

 

 

 

 

 

25

10.06.2013

PAZARTESİ

16:00

Kemâl Kaynaş

H

A-1

E-1

26

10.06.2013

PAZARTESİ

18:00

Kemâl Kaynaş

K

F-1

E-2

27

11.06.2013

SALI

16:00

Kemâl Kaynaş

H

B-2

D-2

28

11.06.2013

SALI

18:00

Kemâl Kaynaş

K

B-1

D-1

29

12.06.2013

ÇARŞAMBA

16:00

Kemâl Kaynaş

H

A-1

C-1

30

12.06.2013

ÇARŞAMBA

18:00

Kemâl Kaynaş

K

A-2

C-2

31

YARI FİNAL

32

ELEME USÜLÜ

Kemâl Kaynaş

 

H.1

K.2

33

Kemâl Kaynaş

 

H.2

K.1

34

FİNAL

Kemâl Kaynaş

 

32. MAĞ.

33.MAĞ

35

Kemâl Kaynaş

 

32.GALİBİ

33.GALİBİ


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.