Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Gökhan Alkan ile Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen terör saldırısından dolayı duydukları üzüntüyü dile getirerek bir mesaj yayımladılar.

Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız

banner390
KTSO Meclis Başkanı M. Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay
“İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan çok sayıda vatandaşımızın ölümüne ve yaralanmasına yol açan insanlık dışı hain terör saldırısını nefret ve şiddetle lanetliyoruz. Bunu gerçekleştirenler insanlığın düşmanıdır. Üzüntümüz çok büyük. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumak zorundayız. Herkes bilmelidir ki, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız.

Bu güzel ülkenin huzurunu, kardeşliğini bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Bu yaşatılan acıları yine birbirimize tutunarak, sarılarak aşacağımızdan şüphemiz yoktur.

Atatürk Havalimanı'nda  terör saldırısında kaybettiğimiz vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyor; acılarını paylaşıyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyoruz”
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.