Ülkü Ocaklarından Karaman Belediyesine Uyarı!

Unutmayın O Meydan Beytül Maldır!

Ülkü Ocaklarından Karaman Belediyesine Uyarı!

banner390
Karaman ülkü Ocakları Başkanı Burhan Eren Abay yaptığı basın açıklamasında;''

Karaman Ülkü Ocakları Olarak bundan 3 hafta evvel Karaman belediyesinden Ak Tekke Kent Meydanı için yer tahsisi istedik. Dilekçe sonucumuz için tam bir hafta bekledik. Cevap alamayınca Belediye başkanından randevu talebinde bulunduk tabii belediye başkanı randevu vermedi. 
Ne hikmetse randevu talebinde bulunduktan sonra dilekçemiz karşılık bulmuş gibi bizi belediye başkan yardımcısı bir beyefendiye yönlendirdi sayın Kamil bey in sekreteryası. 
Belediye başkan yardımcısı beyefendi bize dedi ki daha önceleri kent meydanında bir kaç organizasyon yaptık orada müzik olmasına Karaman halkı tepki gösterdi ve artık kesinlikle kent meydanında müzikli hiçbir organizasyon yapmayacağız dedi. Hatta Ramazan ayındaki organizasyonları kale etrafında yapacağız dedi. 
Belediye başkanının dediklerini iletti. Belediye başkanımız demiş ki biz Ülkü Ocaklılara başka bir yeri tahsis edelim yer konusunda yardımcı olalım. 
Sonuç üzere şu anda kent meydanında hummalı bir çalışma var. Acaba burada müzikli bir eğlencemi düzenlenecektir diye sormak istiyoruz.
Karaman Ülkü Ocakları Olarak bizlere açıklama yapmak sizlerin asli görevidir. 
UNUTMAYIN O MEYDAN BEYTÜL MALDIR,''dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetcı1 - 4 yıl önce
eğer bu söylenenler doğru ıse vatandaş haklı,şu anda oradaki çalışma neyin nesi podyum kurulduğuna göre müzik var
Avatar
türkeş - 4 yıl önce
soruyoruz yunus emrenin heykeli nerde? ne oldu heykele bunu bildirin bunun hesabı yasal olarak sorulacak..
Avatar
şahin - 4 yıl önce
sizlerden bir cıkarı olmayınca ondan yer tahsıs etmemıstır eger yandasları olmus olsaydı kentı satardı bu adam konyayı yaptıgı gıbı
Avatar
garAmanın Goyunu - 4 yıl önce
bu millet sizin yalanlarınıza daha fazla kanmayacak.. karamanoğlu mehmetbey heykelini karamanın dışını attınız.. neden mi; türkçeden gayrı dil kullanılmasın dedi diye.. bu millet gereken cevabı verecektir sizlere..
Avatar
karamanlıoğlu - 4 yıl önce
memlekette yapılacak iş kalmadı heykellerin peşine mi düştünüz.heykelimizi isteriz.....
Avatar
garamanlı - 4 yıl önce
memlekette yapacak çok iş var kardeşim haklısın o işleri yapmayıp türkçe düşmanlığına soyunduğunu söylüyoruz anlayabiliyorsan...aynası iştir kişinin lafa bakılmaz ne yaptı ki karamana kaldırım sök kaldırım yap...