banner455

Vali Murat Koca Aşure Gününe Katıldı

Vali Murat Koca Denizbank ve Emekliler Derneği Tarafından Düzenlenen Aşure Gününe Katıldı.

banner444

Vali Murat Koca Aşure Gününe Katıldı

Vali Murat Koca Denizbank ve Emekliler Derneği Tarafından Düzenlenen Aşure Gününe Katıldı.

08 Aralık 2013 Pazar 16:37
669 Okunma
Vali Murat Koca Aşure Gününe Katıldı
banner416
07 Aralık 2013 Cumartesi günü Emekliler Derneği binasında gerçekleştirilen aşure gününe Vali Murat Koca, Karaman Emekliler Derneği Başkanı Abdullah Yılmaz, Denizbank Karaman Şube Müdürü Hakan Atay, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve emekliler katıldı. 

Derneğe gelişinde emeklilerle bir süre sohbet eden Vali Murat Koca Emekliler Derneği Başkanı Abdullah Yılmaz’dan dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Karaman Emekliler Derneği Başkanı Abdullah Yılmaz bütün emeklileri bir araya getirerek birlikteliği sağlamak amacıyla böyle bir etkinliği düzenlediklerini belirterek, katılımlarından dolayı Vali Murat Koca’ya ve emeklilere teşekkür etti. 

Vali Murat Koca ise yaptığı konuşmada; “Emekli arkadaşlarımızla aşure günü vesilesiyle bir araya geldik. Hepimizin bildiği gibi emeklilerimizle ilgili bazı yasal düzenleme çalışmaları devam etmektedir. İnşallah bu yasal düzenlemeler hayata geçtiğinde emeklilerimizin imkânları geliştirilmiş olacaktır. Aşure gününün düzenlemesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, emekli arkadaşlarımızın sağlıklı ve huzur dolu günler geçirmesini temenni ediyorum.”dedi.

Vali Koca’nın konuşmasının ardından aşure ikramının yapılmasıyla program sona erdi.
Son Güncelleme: 09.12.2013 09:35
Yorumlar

banner447

banner315

banner457

banner428

banner411

banner337

banner450

banner426

banner458