Vali Yardımcısı Muammer Balcı'dan Sitemize İadeyi Ziyaret

Balcı Sitemize İadeyi Ziyarette bulundu

Vali Yardımcısı Muammer Balcı'dan Sitemize İadeyi Ziyaret

Vali Yardımcısı Muammer Balcı'dan Sitemize Ziyaret
İlgili Galeriye Git

En son Bor Kaymakamı olarak görev yapan ve İlimize atanarak yoğun bir tempoyla görevine başlayan, Karaman Vali Yardımcısı  Muammer Balcı'yı makamında hayırlı olsun dileklerimizde bulunmak için ziyarette bulunmuştuk.

Sayın Muammer Balcı Karamangundem.com'u iadeyi ziyarette bulunarak, çalışmalarımızı ofisimizde inceleme fırsatı buldu. 

Sohbet ortamında geçen ziyarette, Balcı bir yönetici ve özellikle de bir baba olarak sporun her türlüsünün eğitime ne kadar katkı sağladığının bilinciyle çalışmalara destek verdiğini vurguladı. İki çocuğunun da milli yüzücü olduklarını, sporun gerek sağlık gerekse eğitim açısından çok yararlı olduğunu kaydeden Balcı, Karamanda ki öğrencilerin mevcut olimpik yüzme havuzundan sürekli yararlanabileceği bir proje üzerinde çalıştıklarını kaydetti. Salon sporlarının da daha çok geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Balcı, bu yönde de çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Ziyaret sonrası Balcı, çalışmalarımızda başarılar dileyerek, iyi dilek temennisinde bulundu.

Bizde site olarak, bu nezaketinden dolayı Sayın Vali Yardımcımıza teşekkür ediyor, tecrübeleriyle İlimize farklı hizmetler vereceğine inanıyor, başarılar diliyoruz.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğrenci velisi - 4 yıl önce
sayın muammer balcı beyefendinin spor konusundaki hassasiyeti ve desteklerinden ötürü tebrik eder teşekkürlerimi sunarım.