Valilik Satranç Turnuvası Sona Erdi

Valilik Kupası Kurumlar Arası Satranç Turnuvası Gerçekleştirilen Ödül Töreninin Ardından Sona Erdi.

Valilik Satranç Turnuvası Sona Erdi

banner390
Valilik satranç Kupası Sona Erdi
İlgili Galeriye Git
16 Şubat 2014 Pazar günü saat 12.30’da Piri Reis Kültür Merkezinde gerekleştirilen ödül törenine; Vali Murat Koca, TSF Başkanvekili Prof. Dr. Yusuf Doğruer, TSF Bozkır Bölge Temsilcisi Hasan Onat, Karaman Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzm. Dr. Nuriye Ulu, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Rıza Altunsoy Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Osman Selçuk Baş, Türkiye Satranç Federasyonu Karaman İl Temsilcisi Mustafa Eroğlu ve yarışmacılar katıldı.

11 Şubat – 16 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenen ve Kamu kurum ve kuruluşları personellerinin daha sağlıklı yaşamaları, iş verimliliğinin artırılması, kurumlar arası sosyal ilişkilerin daha sıkı hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yaş gruplarına aktarılabilmesi düzenlenen satranç turnuvası düzenlenen ödül töreninin ardından sona erdi.

Piri Reis Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreninde turnuvada dereceye giren kurumlara kupaları ve madalyaları Vali Murat Koca ve protokol üyeleri tarafından verildi. Ödül törenin ardından bir konuşma yapan Vali Koca turnuvada dereceye girerek başarılı olan yarışmacıları tebrik ederek, bu tür organizasyonların önemli olduğunu belirttiği konuşmasının sonunda turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ilçeler - 3 yıl önce
peki ya ilçelerdeki kamu çalışanları nasıl daha sağlıklı yaşayıp nasıl iş verimliliğini artırıp nasıl kurumlar arası sosyal ilişkilerini geliştirecek. Bir bildirim olsaydı bari de çaresine bakıp katılabilseydik.
Avatar
Karaman YURTDER - 3 yıl önce
valilik kupası satranç turnuvasında karaman yurtder şampiyon olmuştur. karaman yurtder devlet koruması altında yetişen insanların kurduğu bir dernektir. karaman yurtder sorunların çözümü ve daha kaliteli bir yaşam sunmak için çalışan bir dernektir.