1.İstasyon Haziran'ın ilk Günlerinde Hazır

Yeni İstasyon Caddesi Haziran’ın İlk Günlerinde Açılıyor

1.İstasyon Haziran'ın ilk Günlerinde Hazır

banner390
Karaman Belediyesi’nin 1. İstasyon Caddesi’nde başlattığı ve caddenin görüntüsünü tamamen değiştirecek çalışmaların Haziran ayı başında tamamlanacağı öğrenildi.             

Karaman Belediyesi’nin İsmetpaşa Caddesi’ne yaptığı uygulamanın bir benzeri, İstasyon Caddesi’ne uygulanıyor. Hacıbeyler Camii önünden başlayıp Tren Gar’ında sona eren caddede, asfalt ve kaldırımlar tamamen kaldırılırken, yağmur suyu ve içme suyu şebekesi yenileriyle değiştirildi ve elektrik telleri de yerin altına alındı. Kaldırım çalışmalarına başlanan yolun birkaç gün sonra asfaltlanmasına geçilecek. Yeni aydınlatma direkleri led ışıklarla caddeyi aydınlatacak ve kaldırımlarda görme engelliler için uyarıcı ve yönlendirici parke taşlar olacak. 

Karaman’ın en hareketli caddelerinden olan İstasyon Caddesi’ndeki çalışmaların Haziran ayının ilk haftasında tamamlanıp hizmete açılacağı belirtildi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Demir - 4 yıl önce
durum normalin üzerinde gecikti. bundan sonra aynı yeri ne zaman sökeceğini bildirebilirmi başkanımız. ona göre belirtilen tarihlerde karamanda durmayalım.