banner455

AK Parti İlçe Başkanı Kulak'tan Açıklama

AK Parti İlçe Başkanı KULAK tan Açıklama

banner444

AK Parti İlçe Başkanı Kulak'tan Açıklama

AK Parti İlçe Başkanı KULAK tan Açıklama

15 Haziran 2012 Cuma 14:55
1941 Okunma
AK Parti İlçe Başkanı Kulak'tan Açıklama
banner416
 
Sarıveliler AK Parti İlçe Başkanı Kulak yaptığı açıklamada, son günlerde Sarıveliler Adliyesi kapatılıyor diye tedirgin olan ilçe halkına duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

İlçe Başkanı Kulak bu konuda halkımız sonsuz haklıdır. Bu tür ilçelerin gelişmesi için bu tür kurumların ayakta kalması gereklidir. Konu ile alakalı olarak  Adalet Bakanlığımızca üç yıldır yapılan bir çalışma olduğu geçtiğimiz yıllarda 137 adet ilçede komşumuz Başyayla ve Taşkent ilçelerini de kapsayan adliyelerin kaldırıldığı, Bakanlığımızın yaptığı kriterler çerçevesinde yapılan çalışma kapsamında bazı adliyelerin kaldırılması yönünde bir çalışma yapıldığı yönde duyumlar vardır.Fakat Sarıveliler ile ilgili olarak başta TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve Karaman Milletvekilimiz Lütfi ELVAN, Dışişleri Bakanımız Hemşerimiz Prof Dr .Ahmet DAVUTOĞLU ve Milletvekilimiz Mevlüt AKGÜN konunun yakın takipçisi olmuş ve yaptıkları açıklamalarda Sarıveliler halkının rahat olmasını, Sarıveliler’in sahipsiz olmadığının bilinmesini dile getirmişlerdir.

Kulak, Lütfi ELVAN ve Ahmet DAVUTOĞLU gibi yiğitler olduğu müddetçe sırtımız yere gelmeyecektir kendilerine Sarıveliler halkı ve teşkilatımız adına sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Son Güncelleme: 15.06.2012 23:00
Yorumlar

banner447

banner315

banner457

banner428

banner411

banner337

banner450

banner426

banner458