BAŞKAN ÇALIŞKAN’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam Âlemi’nin ve vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutladı.

BAŞKAN ÇALIŞKAN’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

banner390
 Mesajında, dini bayramların insanları birbirlerine daha çok yakınlaştırdığını, kardeşlik ve barış duygularını artırdığını ifade eden Başkan Çalışkan: “ Bayramlar birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği en güzel günlerdir. 
Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor ve bu birlik ve beraberliğimize kast eden, birlikte yaşama isteğimizi bozmaya çalışan kötü niyetli bir takım çevrelere fırsat vermeden hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı Yüce Allah’tan diliyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm İslam Âlemi’nin ve hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.