BAŞKAN SAMUR BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, 2015 yılında yapılan Belediye çalışmalarını basın mensuplarıyla bir araya gelerek paylaştı.

BAŞKAN SAMUR BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

banner390

Polisevi'nde düzenlenen toplantıda konuşan Samur, "Kayseri'de Yerel Yönetimler Dergisi'nce üçüncü kez yılın belediye başkanı seçildim. 2014 yılında tüm ilçenin su alt yapısını yeniledik.  Sarıveliler Belediyesini kurumsallaştırmaya gayret ediyorum. İlçemizde çok önemli hizmetlere imza attık. İnsanlar geçicidir ama hizmetler kalıcıdır. Meyve alım merkezi yapıyoruz. İlçelimize fırın yaptık hizmetini sürdürüyor. 2016 yılında kapalı havuz yapacağız onun projesi de tamamlandı" dedi.

Samur konuşmasının devamında şunları söyledi:

"2015 yılında Sarıveliler’de 80 kilometreye yakın yayla yollarını yeniledik. Türkiye’de arazi sulamasında akıllı sayaç yöntemini uygulayan ilk belediyeyiz. Çiftçimiz sulama yaparken yüklediği kadar su harcıyor. Bunun yanında 20 yataklı ve 50 kişilik restaurantı bulunan bir otel inşa ediyoruz. Bu oteli belediyemiz ihale ile işletmeye verecek ve buradan gelir sağlayacak. Elde ettiğimiz her geliri de bu millet ve bu ülke için kullanacağız."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.