BAŞKAN UĞURLU’NUN KADİR GECESİ MESAJI.

Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, 26 Ağustos Cuma gecesini 27 Ağustos Cumartesi gününe bağlayan geceye tesadüf eden Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN UĞURLU’NUN KADİR GECESİ MESAJI.

Başkan Uğurlu, mesajında şu duygu ve düşüncelere yer verdi;

“Mübarek Ramazan ayı içerisinde yer alan, mükâfatların sınırsız olarak verildiği, kalplerimizin her türlü kötülükten arındığı, aramızdaki sevginin hepimizi kucaklaması için yeni adımlar atma imkânı bulduğumuz Kadir Gecesi’ni idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’in, Allah tarafından sevgili Peygamberimize 'Oku!' emriyle indirilmeye başlandığı ilk gecedir ve bin aydan daha hayırlı olduğu yine bizzat Allah-u Teâla tarafından belirtilmektedir. Bu nedenle bu geceyi iyi değerlendirerek dünya ve ahiretimizi mamur edecek ameller yapmaya gayret edelim.

İslâm’da en kutsal ve faziletli gece olarak bilinen ve içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin Karamanlı hemşerilerimize, milletimize, İslâm âlemine, insanlığa, hayır, huzur, sağlık ve barış getirmesini niyaz eder selam ve saygılarımı sunarım” dedi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.